İkinci Nişan Buket ILGIN ve Sığırcık Köyünden Barış In, 2009 Temmuz,

zahide 11 Ağu 2009

1. zahide

zahide Administrator Site Yetkilisi Administrator

212,398
    1,933
    38

2. erhan

erhan ÜYE

66
    0
    0

Ynt: İkinci Nişan Buket ILGIN ve Sığırcık Köyünden Barış In, 2009 Temmuz,

hayırlı uğurlu olsun allah mesut etsin
    ablam eline emeğine sağlık

3. Ynt: İkinci Nişan Buket ILGIN ve Sığırcık Köyünden Barış In, 2009 Temmuz,

mutluluklar :D

4. Ynt: İkinci Nişan Buket ILGIN ve Sığırcık Köyünden Barış In, 2009 Temmuz,

efendim sizleri yani tr ye gidemeyip ah ceken kardeslerimi imrendirmek gibi bi amacim yoktur)))) lakin ben buketle baris nisan merasimlerindede bulundum cok guzel oldu , pek hostu sevgili buket ile baris a omur boyu mutluluklar ve saglikli yasamlar dilerim , buket cim nisan merasimi sunumunu ve takdimini yapmami istemissin sans iste nasip olmadi yoksa senin icin seve seve takdimi yapardim neyse dugununde gerekli olursa insaallah yapariz sunum ve takdimi memnuniyetle, BUKET ILE BARIS I TEKRAR KUTLARIM .....

5. Canan

Canan ÜYE

50
    0
    0

ALLAH tamamina erdirsin insallah ve mesut multu etsin. omer abi vala sen imrendirmeyeyim diyosun ama bizim icimiz geciyo ister istemez hala o lokumlar fistiklar ney oyle canim cekti ya :'(

6. Ynt: İkinci Nişan Buket ILGIN ve Sığırcık Köyünden Barış In, 2009 Temmuz,

NE DIYEM VALLA CANAN IMIZ COK HOS ANILAR BUNLAR VE IMRENDIRMEYEM DESEMDE BU LAFTA KALIYOR INSAN TABIKI BUNLARI GORMEK ISTIYOR VE ARTI BIRDE KENDI TOPRAGINDA OLUYORSA BI KAT DAHA GORESI GELIYOR AMA SAGLIK OLSUN TEMMUZ 2010 DA MEVLA NASIP EDER INSAALLAH BUYUK SOLEN VAR NACIYE ILE H OMER DUGUNU EN GUZEL SEKILDE YAPMAYA CALISACAGIZ VE DILEYELIM O GUNLERI HEP BIRLIKTE GORELIM,BAK YINEDE TESELLI OLMAK ICIN NEDENIMIZ VAR GIDEMEYENLERE AYSE ABLA BURDA GORMELERINI SAGLIYOR NE BUYUK NEMETTIR ,IYI ISLERI KOTU INSANLAR YAPAMAZMIS , ABLA ELLERINE SAGLIK HER DAIM VAR OLASIN ....

7. mahmut

mahmut ÜYE

35
    0
    0

ALLAH mesut bahtiyar etsin iki tarafa hayirli olsun mutluluklar

8. Canan

Canan ÜYE

50
    0
    0

evet omer abi sana katiliyorum insallah seneye birlikteyiz allahin izniyle tabiki.he halamada ne kadar dua ve tesekkur etsek az biliyorum evet bizler bu sene gidemedik ama halam bizi goturmus kadar oldu allah razi olsun ondan onun sayesinde goruyoruz ve ordaymis gibi hissediyoruz. halisko ellerin dert gormesin senin bende ayri bir yerin var biliyosun demi. soylemeden gecemiyecegim halisko seni cok seviyorum iyiki varsin iyiki tanidim seni aski ilan gibi oldu ama olsun umrumda da degil kiskananlar catlasin.mucukkk :-* ...

9. zahide

zahide Administrator Site Yetkilisi Administrator

212,398
    1,933
    38

canan'cım bu site sayesinde seni tanıdım, akrabaydik ama birbirimizi tanımıyorduk bende seni başka seviyorum, insallah bundan sonra yuz yüzede görüsürüz , güzel yorumlar için teşekkürler, seneye büyük buluşma var, heyecanla bekliyorum..

10. Canan

Canan ÜYE

50
    0
    0

evet hala aynen bende buyuk bir sabirla bekliyorum insallah cabuk gecer zaman ve allahin izniyle burda bulustuk insallah yuz yuzede bulusmak nasip olur. unutma bana sozun var halisko :-*

Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş