http://unutulmaz-fmm.fm.tc/

Delifisek20 16 Mar 2019

 1. Delifisek20

  Delifisek20 tasarımcı Tasarımcı

  31
  6
  0


  Canakkale.jpg

  https://unutulmaz-fmm.blogspot.com/

  Müzigin Kendine Asik Oldugu Radyo...

  Radyomuzda 18 Mart Pazartesi Günü Türkiye Saati Ile Saat : 20 : 00'da CANAKKALE SEHiTLERiNi ANMA Programimiz Vardir ve Her Persembe SEHiTLERiMiZ Icin Yayinimiz Vardir.Tüm Dostlarimizi Radyomuza Bekleriz...
   
  Son düzenleme: 15 Mar 2020
 2. S£V®

  S£V® Administrator Site Yetkilisi Administrator

  203,743
  12,510
  40


  Allah’ım! Gencecik bedenlerini vatanlarına siper eden, canlarını din-ü devlet, mülk-ü millet uğrunda feda eden, istiklal ve istikbalimiz uğrunda ruhunu sana armağan eden şehitlerimizin hüznü ile sana yalvarıyoruz. Ellerimizi boş çevirme Allah'ım.
  Vatan için, millet için, barış için, huzur için, din için, mukaddesat için, hürriyetimiz ve geleceğimiz için can veren bütün şehitlerimizi rahmetinle kucakla Allah'ım.
  Yüce kitabında ‘şehitlere ölüler demeyin’ buyuruyorsun Allah'ım, şehitlerimizi peygamberlerle, şehitlerle, salihlerle birlikte haşr-ü cem eyle. Şehitlerimizi Bedir ve Uhud şehitleriyle, Çanakkale, Malazgirt, Sakarya şehitleriyle birlikte cennette buluştur Allah’ım!
  Batısıyla Doğusuyla, Kuzeyiyle, Güneyiyle, dilleri, ırkları, renkleri ne olursa olsun; bütün mazlumların, mağdurların umut bağladığı cennet vatanımızı her türlü sıkıntıdan, kederden bertaraf eyle Allah’ım!
  İstiklal ve istikbalimiz uğrunda can veren şehitlerimizi senin engin rahmetine tevdi ediyoruz, rahmetinle muamele eyle Allah’ım! Annelerine babalarına, eş ve çocuklarına, kardeşlerine vebütün milletimize sabrı cemil ihsan eyle Allah’ım.
   
 3. zahide

  zahide Administrator Site Yetkilisi Administrator

  181,417
  1,910
  38


  iyi yayınlarınız olsun,
   
 4. KAFKASKIZI

  KAFKASKIZI süper moderatör Site Yetkilisi Süper Moderatör

  57,396
  2,135
  0


  hayırlı yayınlar diliyorum güzel dostluklar'la,
   
  Delifisek20 bunu beğendi.
Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş