Haydİ selÇuk gÖster tÜrk'Ün gÜcÜnÜ, Dünya Boks Şampiyonluk Maçı 5 Haziran 2010 Abdi İpikci Spor Salo

FISKO 4 Haz 2010

 1. FISKO

  FISKO ÜYE

  684
  0
  0


  [​IMG]


  Dünya şampiyonluğu öncesi İstanbul’un modern mekanlarından Wow Hotel’de düzenlenen basın toplantısında efsane boksörümüz Selçuk Aydın ve rakibi Ionut Dan Ion ilk kez göz göze geldi. Yoğun bir medya ordusunun takip ettiği toplantıya boks dünyasının ünlüleri ve WBC Dünya Boks Konseyi yetkilileri de katıldı.

  Arena Boks Şirketinin sahibi Ahmet Öner, ‘Uzun yıllardan beri bu günü bekliyorduk ve Selçuk Aydın’a olan güvenim sonsuzdur. Yarın akşamki maçı alarak ülkemize dünya şampiyonluğunu getireceğiz’ dedi. Ardından söz alan rakip menajer Chris Canescu, ‘Selçuk Aydın’ın başarılarına saygı duyuyoruz ancak yarın iki muhteşem savaşçı arasında gerçekleşecek olan müsabakayı biz kazanarak kemeri ülkemize götüreceğiz şeklinde konuştu.

  İbrahim Hacıosmanoğlu, Ben Atatürk’ün bir sözüyle konuşmama başlamak istiyorum. Atatürk, ‘Ben sporcunun zeki, çevik ve aynı zamanda ahlaklısını severim’ demiştir. Ben Selçuk’un sadece sporcu yanını değil kişiliğini de çok beğeniyorum. Selçuk delikanlı bin insan. Büyüyünü ve küçüğünü çok iyi bilen saygılı bir kişi. Selçuk’un şu an için Avrupa Şampiyonluk ve Kıtalar Arası Şampiyonluk kemerleri olmak üzere iki kemeri var yarın akşam Dünya Şampiyonluk şampiyonluğunu alarak üç tane kemeri ülkemize getireceğiz. İki ay önce sayın Başbakanımızı ziyaret etmiştik ve kendisi maça geleceğini belirtmişti. Biz en kısa zamanda Dünya Şampiyonluk kemeriyle kendisini ziyaret edeceğiz.

  Avrupa Şampiyonu ve Kıtalar Arası Şampiyonu boksörümüz Selçuk Aydın yaptığı konuşmada, hedefinin dünyaya Türk’ün gücünü göstermek olduğunu belirterek, ‘Yarınki maçı kazanarak ülkemize Dünya Şampiyonluğunu getirmek istiyorum. Bu önemli günde sporseverlerin de desteğini bekliyorum. Harika bir kamp dönemi geçirdik ve dünyanın en harika antrenörüyle çalışıyorum. Antrenörüm İsmael Antonio Salas, sadace başarılı kariyeriyle değil kişiliğiyle de mükemmel bir insan. Rakip menajer yarın ringde iki yürekli dövüşçü olacak dedi. Ben diyorum ki: yarın ringde bir yürekli dövüşçü bir de kendini savunan dövüşçü olacak!’ şeklinde konuştu.

  Selçuk Aydın’ın antrenörü İsmael Antonio Salas’ta yaptığı konuşmada, ‘Şimdiye kadar Selçuk’u izleyenler fırtınayı gördü yarın akşam İstanbul’da Tsunamiyi görecekler. Selçuk, sıkletinde dünyanın en sert yumruk atan boksörlerinden birisidir. Ahmet Öner’e Selçuk ile çalışma fırsatını bana verdiği için teşekkür ediyorum. Selçuk ile çalışmak benim için bir gururdur’ şeklinde açıklamalarda bulundu.

   
 2. zahide

  zahide Administrator Site Yetkilisi Administrator

  165,653
  1,869
  38


  sağol fisko... bilmiordum)))
   


 3. Teşekkür ederim Sağ ol.

   
Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş