Hayatımızı güzelleştirmek için neler yapmalıyız, Mutlu ve sağlıklı yaşamak için neler yapmalıyız,

'Her Şey Hakkında Karışık Konular' forumunda zahide tarafından 5 Oca 2018 tarihinde açılan konu

By zahide on 5 Oca 2018 14:06
 1. zahide

  zahide Administrator Site Yetkilisi Administrator

  203,385
  1,786
  38


  Sadeleş

  Daha iyi bir şeylere yer açmak için gereksiz olanları bırakıyorum. Rehberlik almaya, korunmaya ve her zaman en yüksek hayrıma olanla aynı yolda olmaya niyet ediyorum. Bildiğim ve bilmediğim kaynaklardan gelenlere güveniyorum ve kendimi açıyorum. Sadeleşiyorum.

  Başkalarına Hizmet Et!
  Her hareketimde sevgiyi yaşıyorum. Her zaman paylaşacak ve artıracak şeyim var. Yardıma ihtiyacı olanlara her zaman açığım. Başkalarına hizmet ediyorum.

  Yaşamı Destekle!
  Birisine karşı çıkmaktan ve zarar vermekten sakınıyorum. Herkesin kendi deneyimini yaşamasına izin veriyorum. Her şeydeki yaşamı sanki benimmişçesine görüyor ve onurlandırıyorum. Yaşamı destekliyorum.

  Eş Zamanlı Ol!
  Niyet edip akışa teslim olduktan sonra bana gelen fırsatları görerek hareket ediyorum. Büyük mucizelerin ve gizemlerin olabildiği akıştayım. Arzularımı elde ediyor, buraya yapmaya geldiğim şeyi yapıyorum. Eş zamanlı yaşıyorum.

  Olumlu Kal!
  İyiyi görüyorum, iyiyi söylüyorum, iyi olanı yapıyorum. Tüm deneyimlerimin bana verdiği hediyeleri kabul ediyorum. Zerafet ve şükürle yaşıyorum. Olumlu halde kalıyorum.

  Işığını Yay!
  Ben, en yüksek potansiyeline uyanan muhteşem bir varlığım. Kendimi neşe ile, kolayca ve sık sık gülerek ifade ediyorum. Işığımla aydınlatıyorum.

  Vizyonunu Paylaş!
  İdeal dünyamı hayal ediyor, diğerleri ile paylaşarak onu yaratıyorum. Vizyonumu herkesle paylaşıyorum.

  Sinerji Kur!
  İnsanlığı bir olarak görüyorum. Kalbi temiz insanlarla bir arada olmaktan hoşlanıyorum. Bir araya geldiğimizde büyük birliğin kendini göstermesi için de zemin yaratıyoruz. Biz sinerji kuruyoruz.[​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]
  Alıntı
   

Yorumlar

'Her Şey Hakkında Karışık Konular' forumunda zahide tarafından 5 Oca 2018 tarihinde açılan konu

Bu Sayfayı Paylaş