Hayatımıza giren kişiler tesadüfmü yoksa bir görevlerimi var, Hayatımıza giren insanların önemi

zahide 27 May 2018

 1. zahide

  zahide Administrator Site Yetkilisi Administrator

  214,969
  1,963
  38

  Bazı insanların neden hayatlarımıza girdiğine ve neden yollarımızı başkalarıyla paylaştığımıza dair farklı inançları vardır. Bazıları, iletişim kurduğunuz süre içinde birinin neden hayatına girdiğini tanımlayabileceğinizi düşünüyor.Her ne kadar uzun vadede elde ettiğimiz özgül etkiyi deşifre edemesek de.Diğerleri hiçbir şeyin tesadüfen gerçekleşmediğine inanır.

  Ruhsal eşzamanlılık fikri, yaşamdaki her şeyinyansıtıldığı görüşünü desteklemektedir. Bir şeye gerçekten inanıyorsanız, uygun şekilde yansıyacaktır. Örneğin, dürüstçe insanlara yardım edebileceğinizi düşündüğünüzde, bunu yapmanıza yardımcı olabilecek insanlara ve yardıma ihtiyacı olan insanlara rastlarsınız.

  Herkesin hayatımıza ve aldığımız kararlara özel bir etkisi vardır. Belirli bir kişiyle etkileşimde bulunmanızın bir nedeni olduğunu unutmayın. Bu nedenle, tanıştığınız kişileri hafife almayın ve aşağıdaki ipuçlarıyla
  yorumlamaya çalışın.

  1.Hatırlatmalar
  Hepimizin sonunda gerçeklik yapmak istediğimizamaç ve hedefleri vardır. Ama bu sürekli çaba gerektirir ve bazen hayat engel olur, bu yüzden onları bir kenara koymaya eğilimliyiz. Şey, evren bu insanlara yardım yolluyor, en başta neyi başarmak istediğimizihatırlamak için.

  2.Büyümeyi Teşvik Edin
  Hayatta, birkaç yeniden doğuşu yaşayabiliriz, deriden düşen bir yılan gibi. Ama ne zaman eski benliğimizi geride bıraksak … … bir şey ya da bir başkası tarafından yola çıkmamız gerekiyor. Zaman zaman, bir iç aktivatör olacak, ama daha sık değil, bir dış teşvik süreci başlatacaktır.

  Evren “yeter” diyor. Sizi uyandırıp, kaderinde olduğunuz geleceği şekillendirmede aktif bir katkıda bulunacak kişileri gönderiyor.

  3.Yer Tutucular
  Bunlar hayat değiştirmekten ziyade, geçip giden bir role sahip insanlardır. Varlıkları çok kısa olsa da, toplu taşımanın yanında oturduğunuz ya da sırada beklerken konuştuğunuz bir kişi gibi, hayatımıza hâlâ biraz yük katıyorlar.

  Alarm saatleri
  Yaşamda, kendinin farkında olmadan hareket ettiğin bir duruma düştüğün dönemler vardır. Kendi rutininiz ve konfor bölgenizin kurbanı, yavaş yavaş yeni fırsatlardan habersiz oluyorsunuz. Evren “Yeterlidir” diyorsa. Sizi uyandıran insanlara gönderir ve sizi geleceği şekillendirmek için aktif bir katılımcı olmanızı sağlar.

  Engeller
  Hayatın inişleri ve çıkışları vardır. Ne zaman darmadağın bir dönemdeyseniz, evren yolunuza giden herhangi bir engelden geçmek için motivasyonunuzu harekete geçirir. Genellikle geçici bir varlığı vardır, ama sadece sizi ayağa kaldırıp tekrar koşmaya yetecek kadar.

  Partner
  En yakın arkadaş, aile üyesi ya da ruh eşiniz, genellikle yaşamlarımız üzerinde kalıcı ve önemli bir etkiye sahip insanlar kategorisine girer. Bu insanlar değerli bir nadirliktir ve sadece bizi yönlendirmez, aynı zamanda yaşam yolculuğumuzda her şeye katılır ve paylaşırlar.
   
 2. S£V®

  S£V® süper moderatör Site Yetkilisi Süper Moderatör

  201,946
  3,110
  36


  ZAHİDE Hanım emegine sağlık paylaşım için teşekkürler,
   
 3. zahide

  zahide Administrator Site Yetkilisi Administrator

  214,969
  1,963
  38


  teşekkürler sağ olun,
   
Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş