Halası Kurban...

zahide 10 Ağu 2008

1. Ynt: Halası Kurban...

heee abla bu hatirnaz dedigin bolumu cok dogru, eskiler kadirsinas derlermis insan kadri kiymeti bilen kimse vefali ihanet etmeyen Allah a hamd eden insana tesekkur eden bi cok manasi var, evet orhan cok kiymet bilen ve degerli bi genc ,iste ilahi kader benim bu aziz gencle bir omur hic unutulmayacak animiz var ,orhanin ilkii askerlik bi kez omurde ve acemi birligide bi kez bu baglamda ilahi kader bizi es esde karsilastirdi tabiki ozellikle karsilikli istedik ve ertas caddesinde benn orhani bekliyorum oto icinde ve orhan oyle bi kosuyorki ucuyor ben korna yapiyorum ve orhan hem saga sola bakiyor durmasi ne mumkun aman Allahim ben orhandan daha heyecanlandim ve ciktim otodan seslendim ve orhan yolu gecmedi uctu bana dogruuu sanki 40 yildir tanisiyormus gibi uctu bana dogru cok duygu dolu bi andi evet bu an bu yasamda unutulmaz ve koy e beraber gidisimiz ,yasamda hos bi sada birakmak bu olsa gerek , AAAA BEN UNUTTUM YAA BENIM BI CULUK VAR GOKTEPEDE CEMALETTINDE HEY IYI BAKIN O HINDIYE TEMMUZDA ALICAM ONA GORE NACIYE IYI BAKIN HINDIYE OKKKKKK/ AYSE ABLA BU FIRSATI VERMEN BIZE NE BUYUK BI NIMETTIR /DUSUNLER ICIN BU BOYLE AMA BU KABILIYETI OLMAYANLAR AA NE DEMEK LAZIM,BEN SOYLE DEMEK YADA DUA ETMEK ISTERIM ,ALLAHIM BIZI DUSUNEN KULLARINDAN ET YARABBI

2. Ynt: Halası Kurban...

ALLAHIM BIZI HASETLIK FESATLIK EDENLERDEN KILMA /ALLAHIM MUNAFIK ZUMRELERDEN UZAK OLMAYI VE BUNLARI BILMEYI VE MUNAFIKLARIN SIDDETININ NE OLDUGUNU VE NE KADAR KOTU BIR HASLET OLDUGUNU BILENLERDEN KIL BIZI ALLAHIM/ALLAHIM KAHR ET DEMEDI EFENDIMIZ PEYGAMBERIMIZ VE BIZDE GUNAHKAR KULLAR AYNI DUA YI YAPARIZ , YUCE RABBIM ISLAH ET ISLAH ET BIZI BIZE BIRAKMA ALLAHIM/////////////MUNAFIKLARIN SERRINDEN KORU INSANLIGI AZDA OLSA KALAN INSANLIGI ////////

3. zahide

zahide Administrator Site Yetkilisi Administrator

212,459
    1,933
    38

Ynt: Halası Kurban...

aminnnnnnnnnnn, aminnnnnnnnnn)))

Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş