Hadi Bakalım Başlıyoruz))

zahide 12 Ağu 2008

1. gökhan

gökhan Guest

0
    0
    0

Ynt: Hadi Bakalım Başlıyoruz))

tefik sazagı tanıdım önde aynı torununa benzıyor

2. Ynt: Hadi Bakalım Başlıyoruz))

hala salamak ser best mı sefket amca nerdesın tam sen lık

3. abdullah

abdullah ÜYE

74
    0
    0

yenilerini eklermisin teyze sabirsizzlaniyorum, hadi...

4. RoseQueen

RoseQueen ÜYE

748
    0
    0

ben hıc bırını tanımıyorum ya teyze cevapları ne zaman vereceksın? merak ettımde:))))

5. Ynt: Hadi Bakalım Başlıyoruz))

şerevetin gundodu arkasındakı celal tefik sazak bundan otesı sımamen salıyom mehhet topkaya fetı gundodu fakı can erkeklerden bukadar alt resımde ilk gozume takılan gulbahar gundodu vala olanı bede bu yasoyle yada bılgı alırm hala yaf

6. zahide

zahide Administrator Site Yetkilisi Administrator

211,783
    1,930
    38

yawww söledimmi ne önemi kalırki .hadi bakalım az kaldı herkes bir daha baksın ..bayanları bilmeyen çok..erkerler aşağı yukarı tanındı iki tane bekirlerin oğlu var onları bende bilmiyorum. sol başta oturanlar ayşe ablam demişti..diğererini biliyorum..bayanlarıda biliyorum ama ayakdaki erkekleri bende tam bilmiyorum gülbaharın yaşıtları tahmin edin işde.

7. Ynt: Hadi Bakalım Başlıyoruz))

bende dogruvar yani kim oldunu barı soyle hepsını cıkartıyım yaf

8. zahide

211,783
    1,930
    38

Hadi bakalım doğrusunu yazayım bakalım ama eksikler var bilenler varsa tamamlasın

ERKEKLER

Soldan Sağa Ayakdakiler.

Mevlüt DEMİRBAŞ (Hasan Hüseyin oğlu),Celal KARA,Ebil ÖZKAN,Abdullah ALTINÇANAK(Haffo),Fakı CAN,Feti GÜNDOĞDU,Tekfik SAZAK..oturanlardan sağ başkakini bilmiyorum..oturanlar sağdaki iki kişide bekirlerdenmiş tanıyan olursa yazsın..

ALTTAKİ KARIŞIK LAR BAKALIM ŞİMDİ..

Soldan sağa.

Nezahat ÖZKAN, Gülbahar,Aysel DEMİRBAŞ,Zeliha GÜNDOĞDU, Zilif ÖZKAN,Belkıs GÜNDOĞDU, ELfida KARA.öğretmen Yaşar ORMAN bak şimdi ayakdakiler kaldı onları yazmamısım..orhan köyün eskilerinden birine göster hadi kız erkek karısık ayakdaki erkekleride sen bul..baban bilebilir sor bakalım.

9. Ynt: Hadi Bakalım Başlıyoruz))

tesekurler hala

10. zahide

211,783
    1,930
    38

bilemediklerimiz bilenler varsa yazarsa seviniriz..

11. Ynt: Hadi Bakalım Başlıyoruz))

Hadi bakalım doğrusunu yazayım bakalım ama eksikler var bilenler varsa tamamlasın

ERKEKLER

Soldan Sağa Ayakdakiler.

Mevlüt DEMİRBAŞ (Hasan Hüseyin oğlu),Celal KARA,Ebil ÖZKAN,Abdullah ALTINÇANAK(Haffo),Fakı CAN,Feti GÜNDOĞDU,Tekfik SAZAK..oturanlardan sağ başkakini bilmiyorum..oturanlar sağdaki iki kişide bekirlerdenmiş tanıyan olursa yazsın..

ALTTAKİ KARIŞIK LAR BAKALIM ŞİMDİ..

Soldan sağa.

Nezahat ÖZKAN, Gülbahar,Aysel DEMİRBAŞ,Zeliha GÜNDOĞDU, Zilif ÖZKAN,Belkıs GÜNDOĞDU, ELfida KARA.öğretmen Yaşar ORMAN bak şimdi ayakdakiler kaldı onları yazmamısım..orhan köyün eskilerinden birine göster hadi kız erkek karısık ayakdaki erkekleride sen bul..baban bilebilir sor bakalım.

:D :D :D :D

12. gunandrose

gunandrose ÜYE

2
    0
    0

ya kucaginda iki bebek olan mehmet dedem(ozkan) biri fatma halam biride cahide halam cocuklarin bu fotograf babamda var aynisi

13. kaldirimli

kaldirimli ÜYE

2
    0
    0

annem in ismi belkis koyuncu degistirmenizi isterim

14. zahide

211,783
    1,930
    38

pardan Belkis KOYUNCU ymuş..Aynı sülale olduğu için sanırım ondan karışıklık oldu..kardırımlı kusara bakma.

Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş