GÜzel Bir Dini Yazı Resimi,

zahide 5 Mar 2009

1. zahide

zahide Administrator Site Yetkilisi Administrator

211,734
    1,930
    38

goktepeliler dini.png

Son düzenleme: 18 Oca 2019

2. Ynt: GÜzel Bir Dini Yazı Resimi,

ABLA YINE COK SEYLER KOYMUSSUN SITEYE ,BU YUKARIKI HAT SANATI ILE ISLENMIS ESMA UL HUSNA YANI TURKCE KARSILIGI GUZEL YAZMA EL YAZISI SANATI ILE ALLAHU TEALANIN 99 ISMI SERIFI YAZILMIS COK GUZEL NESR ETMISSIN SITEDE BUNU SEVGILI ABLACIGIM /VE ARTI KISA BIR BILGIYI NAKL ETMEK ISTERIM KUR AN VE DIGER YAZILIMLARDA EN IYI HAT SANATCILARINI BIZIM TOPRAKLARIMIZ YETISTIRMIS BU DUNYACA KABUL GORMUS BIR MES ELE ,DIKKATLE INCELENIRSE BIZIM TARIHI CAMILERIMIZ VE DIGER ESERLER VE CESME GIBI YERLERDE DUNYANIN EN GUZEL YAZILARI ILE DONATMIS HATTAT LARIMIZ ,BASKA BIR MUSLUMAN ULKE YOKTURKI DUNYADA TURKIYE KADAR CAMILERI GUZEL OLABILSIN , BU KONUDA BAYRAK HALA BIZDEDIR DUNYANIN EN IYILERI MIMAR SINAN CAPINDA BASKA BIR MIMAR GELMEMIS NE YAZIKKI DUNYAMIZA , DILEYELIM ULKEMIZDE DAHA IYILERI CIKSIN ....ELLERINE SAGLIK ALLAH ECRINI VERSIN ABLA .....

3. sakinleme

sakinleme ÜYE

297
    0
    0

Ynt: GÜzel Bir Dini Yazı Resimi,

emegine saglık hala

4. zahide

211,734
    1,930
    38

Ynt: GÜzel Bir Dini Yazı Resimi,

bir yerde gördüm bunu çok beğendim sizlerle paylasayim dedim, ömer seninde verdiğin bilgiler iç in teşekürler, evet hattatlarımız meshur ne kadar estetik ve görsellik var, yorumlar için sagolun.

5. KAFKASKIZI

KAFKASKIZI süper moderatör Site Yetkilisi Süper Moderatör

52,882
    2,154
    0

emeğine ellerine sağlık Zahide'm güzel paylaşımın için teşekkür ederim,

6. zahide

211,734
    1,930
    38

Teşekkürler sağ olun