Güle Oynaya Askere Gittiler(Göktepe, Kaldırım,Sığırcık, ada)Düğün 1

zahide 28 Ara 2008

1. zahide

zahide Administrator Site Yetkilisi Administrator

210,424
    1,902
    38

Bizim köy ve etraf köylerin yaptıkları asker düğünü..allah sağ selamet geri gelsinler..burada oynayanların hepsi simde askerde..allahın selameti üzerlerinde olsun
    [GOOGLE VIDEO]-2651136051114301068&hl[/GOOGLE VIDEO]

2. Ynt: Güle Oynaya Askere Gittiler(Göktepe, Kaldırım,Sığırcık, ada)Düğün 1

Ayse dudu abla sana cok tesekkurler ellerine saglik cok guzel cekim ve yayina koymussun Orhandan baskasini tanimiyorum askerlerin lakin tanimak cok da onemli degil ben genclerin ne kadar mutlu ve azimli bi sekilde ,Askerlige gitmek degil kosuyorlar sanki bu cocuklarin kiymetini bilmelidirler devlet askeri ekan , bu yavrulari azgin tek disi kalmis canavarlarin eline (atilmamali)bunu soylerken ne demek istedigim aman haaa iyi anlasilmali yoksa sevmek ulkesini bunu kimse ile tartismam ve zull sayarim boyle dusunce sahiplerini,BEN BU YAVRULARIN BIR AN ONCE KUTSAL GOREVLERINI SAGSALIM TAMAMLAYIP ANNE BABALARINA DONMELERINI CENABU ALLAHTAN NIYAZ EDERIM(VE ORHANI OZELLIKLE TANIYOR OLMAMDAN KAYNAKLI )SAKACI COCUK HADI BAKIM ASKER RESIMLERIN GELSIN HADI GARIIII , goruntuye yansiyan askerlerin aileleri ALLAH guc kuvvet versin ve yavrular caki gibi donsun evlerine kalan durumlerini yesinler insaallah:ALLAHIM KENDI ASKERINE POLISINE KURSUN ATAN INSANLARA VE HEPIMIZE AKIL IZAN VER YA RABBIM

3. zahide

210,424
    1,902
    38

Ynt: Güle Oynaya Askere Gittiler(Göktepe, Kaldırım,Sığırcık, ada)Düğün 1

omer ağzina sağlık ne güzel yorumlar yapıyorsun..insallah dileklerin kabul olur..görüntüye yansiyan güzellik beni çok etkiledi hepsi canla basla görev peşinde insallah sağ salim yapar dönerler, yorum için tesekkürler.

4. Ynt: Güle Oynaya Askere Gittiler(Göktepe, Kaldırım,Sığırcık, ada)Düğün 1

hala allah razı olsun seden tekrar tesekur ederım boyle bır sıte actıgın ıcın belkı duymustursunuz ayhan gundodu askere gıtmeden bır gun once nısan landı

5. ufuk

ufuk ÜYE

416
    0
    0

ulannnn orhan bensiz oynanirmiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii ama sana soracam bunun hesabini

6. Ynt: Güle Oynaya Askere Gittiler(Göktepe, Kaldırım,Sığırcık, ada)Düğün 1

ufuk bak bugun hatırladım ogunlerı super ınsalah buran asker dugunude oynarız berabr

7. Ynt: Güle Oynaya Askere Gittiler(Göktepe, Kaldırım,Sığırcık, ada)Düğün 1

gelememiştim o gece köye. siteye koydugun iyi olmuş ayşe teyze. eline saglık..

8. zahide

210,424
    1,902
    38

bir sey değil beyto,, yorum için teşekkürler..

9. zahide

210,424
    1,902
    38

enedeneme

[google video]-7304087135778653998[/google video]

Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş