goktepenin enistesi

goktepenin.enistesi 14 Oca 2009

1. [​IMG]

2. zahide

zahide Administrator Site Yetkilisi Administrator

212,697
    1,936
    38

Ynt: goktepenin enistesi

oooo kimin enistesi beeee....goktepeyede böle eniste yakısır..valla eniste çok yakisiklisin..hadi sitemizede hos geldin...

3. kenan

kenan ÜYE

43
    0
    0

len avni ayni 9 koy agasi gibi duruyon

4. erhan

erhan ÜYE

66
    0
    0

ooooo eniste hsg kenana katılıyorum 9 köy ağasi olsa bu kadar kasilmaz))))))

5. zahide

212,697
    1,936
    38

alalalalallll enisteme laf yok... aaaaaa yakısır enisteme ellemeyin)))

6. Ynt: goktepenin enistesi

oo goktepenin eniştesine bakk yhaa.. yakişiirr.. h.g aramiza awni abii..

7. sakinleme

sakinleme ÜYE

297
    0
    0

h.geldin aramıza enişte

8. anti.girl

anti.girl ÜYE

53
    0
    0

slm hoşgeldin aramıza belki tanıyamazsn beni sizn köyden deilim ama sirenin hayranıyım tekrar hş geldn aramıza

9. Ynt: goktepenin enistesi

AVNIYE HAKSIZLIK ETMEYIN KENAN ERHAN NE 9 KOYU BEEE ASIRET REISI GIBI ENDAMI VAR AVNININ , ARTI FEVKALEDE KARIZMATIK BI SAHSIYET ;SAHSINA MUNHASIR BI KIMSE ,AVNICIK DIYORDUM BEN AVNI ILE KONUSURKEN FAKAT SU SAATTEN ITIBAREN DEMICEM AVNICIK ,BENIM KAFAMDA OLUSAN SISMAN VE KISA BOYLU GOBEKLI BI AVNI VARDI HIC ALAKASI YOKMUS , MARE EDEM AVNI FILINTA GIBI IMIS ANLIYORMUSUNUZ KISKANMAYIN COCUGU TAMAMMI KENAN IFTIHAR EDIN ENISTE ILE NE KADAR DA YAKISIKLI /AVNI SENI KISKANANLAR CATLAMASIN COK YASASINLAR KI DAHA COK KISKANSINLAR KISKANILMAYI HAK EDIYORSUN / HEP GUZEL VE SEN SAKRAK OLASIN COK YASAYASIN AVNICIMMMMMMMMMMM ,KADIRSINAS COCUK AVNIII MEDINE ILE IYI BIR IKILI OLDUGUNUZU DUSUNUYORUM SIZIN, YUZUNUZDE GULUCUKLER ,YUREGINIZDE MUTLULUK DOLU OLSUN BUTUN BIR HAYAT ,YASAM BIR TANE O YUZDEN DOLU DOLU YASAYIN DUNYA HAYATI O KADARDA UZUN DEGIL MESELE MUTLU YASAYABILMEK ,VE ARKADA HOS BIR SADA BIRAKMAK ONEMLI OLAN SIZDE HOSLUKLARDA KALIN AVNI ILE MEDINE YE SONSUZ SEVGI VE SELAMLARIMLA

10. Ynt: goktepenin enistesi

KENAN BAK UNUTUYORDUM BAK ENISTENIN IYISI GARIP VE ENDAMI OLANIDIR VE AVNI BU KRITERLERE BENCE COK UYUYOR EFENDI VE ENDAMLI ,FAKAT AVNIYI SIZ CEKEMIYORSUNUZ KENAN ANLADIM BOYDA BOY VAR KARIZMA ISE CABASIIII KISKANMAYIN VE CALISSANIZDA BU SAATTEN SONRA ,AVNI KARIZMASINI YAKALAMANIZ MUMKUN OLMAZ , BU NOTLARI OKUYAN HERKESE SEVGILER SAYGILAR (avni sanina yakisir yorumlar yapmaya gayret ettim lakin iste bunlari yazabildim daha yorgunluk var uzerimde turkiye yorgunlugunu atmaya calisiyorum)

11. Ynt: goktepenin enistesi

sagolasin omer abi bu kenanfalan karizmadan ne anlasin
    yemek yemeyi ogrensin sana cok tesekkurler sagolasin

12. bluues

bluues ÜYE

2
    0
    0

enişte hos geldin.....

13. Ynt: goktepenin enistesi

ben sevket güllü masalah koc gibi cikmisin kenan seni cekemiyobenden yakisiklidiye kendine iyşibak

14. zahide

212,697
    1,936
    38

yavvv eniste seni ne çok seviyorlar yaaa..valla kenan iyice kizacak bak benden sölemesi kenan simdi karizmatik fotoğraf çektircek koyacaz hadi bakalim kim yakısıkli diye birde oylama acariz bakarsın)))

15. Ynt: goktepenin enistesi

tabiki abila ben den yakisikli olamaz bu kenan karizma desen yok niye onun fotosunu istiyonuzki hec gerek yok sevket abi sanada cok tsk ediyom kenan falan beni cekemiyo genede onlara ogretecem bu karizmatikligi

16. kadirer

kadirer ÜYE

33
    0
    0

eniste ama karizmali durmusun yakisir sana eniste su erhanla vede kenana ogret karizmaliyi))) :D

17. Ynt: goktepenin enistesi

hepsine ogretecem kafaya takman onlar beni cekemiyi bagan gayri

18. MLTM

MLTM ÜYE

252
    0
    0

yaaf eniste bu ne hava ? :)

19. Ynt: goktepenin enistesi

mltm enisten enistemiz havali degil naturrrrr tabi hali dogustan karizmatik kiskananlar cok yasasin ki , karizmayi uzun yillar gorsunler, demi meltem....

20. cimbomlu emre

cimbomlu emre ÜYE

45
    0
    0

eniste bugun baktim fotona seninde kariz ma supermis saygilarimla

Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş