Göktepe Köyü Ayşe Özkan Ağıt-2, göktepe köye Ayşe Özkanın ağıt videosı, Ayse ÖZKAN ağıtları videolar

zahide 14 Oca 2009

1. zahide

zahide Administrator Site Yetkilisi Administrator

197,506
    1,580
    38

Köyümüzde Ölenlerin Arkasında Yapılan Ağıtlar, Ayse ÖZKAN ın ölen yakınlarına yaptığı ağıt videosu,​

[ame]

www.youtube.com/watch?v=ckHyrKu7CnQ

Son düzenleme: 20 Şub 2018

2. Ynt: Ağıt-2(Köyde Vefaat Edenlerin Arkasında Yapılan Ağıt)

bu benı gonderdınız gun mu oldu hala

3. zahide

197,506
    1,580
    38

Ynt: Ağıt-2(Köyde Vefaat Edenlerin Arkasında Yapılan Ağıt)

evet orhan.

4. Ynt: Ağıt-2(Köyde Vefaat Edenlerin Arkasında Yapılan Ağıt)

AYSE DUDU ABLA BU AGIT I DINLEDIM COK ETKILENDIM DUYGU ACI HUZUN DOLU , INSAN NE DIYECEGINI BILMEZ DERIZ ISTE O ANLAR BU SAHNEDE, DUNYA EVET TAM BIR SAHNE KURURULUP TEKRAR BOZULUYOR,(benim evdede kimse yoktu o an izlerken fena halde ..............) BU AGIT YAKAN BUYUK ABLANIZ AYSE ABLACIM OLMALI .EVET KOYLU HANIM ABLA BILMEM OKUMA YAZMA BILIRMI AMA ACI SOYLETMIS ISTE COK DUZGUN CUMLELER SARF EDIYOR VE COK ACI DOLU SOZLER MERHUM KARDESINIZ TURAN ABI ILE ILGILI BOLUMU YUREK YAKAN CINSTEN ,TABIKI TAMAMI HUZUN DOLU FAKAT O YAKINMA YANMA OYLEKI KARDESIMI MORGDA GUNES VE COK SEYLER DIYOR YAZMAKTAN ZORLANIYORUM VE BU AGIT ICINDE COCUKLARIN YURT DISINDA OLUSLARINI GELISLERINI NASIL OZETLIYOR ISTE BU DA KARDES ASKIII EN BUYUK SEVGI KARSILIKSIZ SEVGI HESAPSIZ CIKARSIZ SEVGI KALP DOLUSU VE BUTUN BEDENI SARMISS. DUNYA HAYATI BU BOYLE GELMIS VE BOYLE DEVAM EDECEK BUNDA KUSKU YOK ILAHI YASA BU DEGISMEZ VE KIMSEDE KACAMAZ,COK YASAYAN COK ACI YASACAK DEMEKTIR . VE SU ANEKDOTU NAKL ETMEK ISTIYORUM ; 12 YASLARINDA IDIM VE PIRIBEYLIYE BAS SAGLIGINA DEDEMLE GITMISTIM ORDA DELI HOCA DENEN BI ZAT IN KARDESI VEFAT ETMISTI VE SUNU ANLATTI HOCA KARDES ACISINDAN DAHA BUYUK BI ACI YOKMUS ANNE BABA HEPSI ACI FAKAT KARDES ACISI DIREK OLARAKTA YAKIYOR INSANIN ICINI DEMISTI BU CUMLELER HIC AMA HIC KULAGIMDA GITMEZ 30 YIL OLDU DAHA TAZELIGINI KORUR VE SU DUA ILE BITIRELIM YARABBI BIZE GUC KUVVET VER ACILAR YASATMA , SONSUZ SABR VE DAYANMA VE METANET VER BIZE ALLAHIM .YASAMINI YITIRMIS OLANLARIMIZDA IBRET ALMAYI VE INSAN INSAN OLMAYI BIZE BAHSS ET YARABBIM...(en buyuk sorun dunyamizda insan azligidir , yasayan depresen cok mahluk var , insan azligi var dunyamizda ) AYSEDUDU ABLA BI VIDEO VE FOTOLAR BILE BAKIPDA GOREN I VE DINLEYIPDE ANLAYANA COK SEY OGRETMEYE HAYATA DAIR HER BISEYI IFADE DE YETER ARTAR BILE AMA BAKIPDA GORMEYEN DUYUP TA ANMAYANLARLA DOLU DUNYAMIZZZ..................

5. zahide

197,506
    1,580
    38

haklısın omer, olum çok acı biz arka arkaya çok yakinlarımızı kaybettik..allah mekanlarını nur etsin.

6. Ynt: Ağıt-2(Köyde Vefaat Edenlerin Arkasında Yapılan Ağıt)

EVET ABLA COK ACI YASAMISSINIZ BEN BUNLARI SONRADAN OGRENIYORUM /AILEDE AHIRET HAYATINA IRTIHAL ETMIS OLANLARA YUCE ALLAH TAN SONSUZ RAHMET DILERIM TEKRAR BU VESILE ILE .....

7. caner

caner ÜYE

39
    0
    0

EYSE HALAM BUAGITARI COK GUZEL SOLEMIS ASLINDA DOGRU SEYLER KESKE HERKESIN KIYMETINI OLUNCE ANLAMASAK DAHA ONCE BILEBILSEK GERCEKTENDE COK ZOR ALLAH KIMSENIN BASINA VERMESIN AMA HERKES O YOLDAN GECECEK ALLAH HERKESE SABIR VERSIN E KIMSE ACILAR YASAMASIN

8. ufuk

ufuk ÜYE

416
    0
    0

teyzem zorla bizide aglatacak yaww tmm yeter bidaha bakmam zaten :) ellerine saglik teyze video icin

9. zahide

197,506
    1,580
    38

buda ağıt devamı

10. zahide

197,506
    1,580
    38

ağıt devamı,