"GECENİN FISILDADIKLARI"-- M.Acar Aşk Üzerine Sevgi üzerine yazılmış Mektuplar, Sevgiliye mektuplar,

ELİFCE 5 Şub 2015

1. ELİFCE

ELİFCE ÜYE

19
    0
    0

Unutma ki sevdiğim; Dikendir gülü çiçek yapan...
    İlk değil bu gece uyanışım, kalemi elime alışım, gecenin en karanlık anında aklıma seni sıkıp ölüşüm. Mevsimler gölgeler gibi hep arkamdan geliyor. Ben hala seni içiyorum yudum yudum. Senin için bir dağ biriktirdim içimde, kuşları gökyüzünde özgürce uçan. Sana her şeyden arınıp ellerimle topladığım papatyaları getiriyorum. Kucağımda sevgim, gözlerimde göz izin. Galiba seni çok özledim...

Kaybolmuş bir muhacir kızının saçlarının arasından uzaklara bakıyormuşcasına bakıyorum geleceğimize. Dönüpte geçmişe bakmamayı öğrendim artık. Sözüm özümü ifadeden aciz kalıyorsa neye yarar? Dudaklarımın arasında bıçak taşıyorum şimdi. Bıçağım sözlerime bileniyor. Dilim dilim ediliyor cümlelerim bir gece yarısında. Yoksun... Çiçeksiz bir saksı neye yarar? Yıldızı olmayan bir gece nasıl bir gece? Varlığını hissedemeden üzerime doğan güneş nasıl bir güneş? Güneşimsin... Yaksanda razıyım, yıksanda. Yeter ki gel sevdiğim...

Sensizlik çok acıtıyor be sevdiğim... Kanatırmı en derin suskunluklarımı yokluğun? Her günün gecesi ve sabahında ben düşerim aklına, bilirim. Bilirim ki özlersinde söylemezsin. Bilirim ki yazarsında kendin bile okumazsın. Senin masalında ki kahraman benim görmüyor musun? Kahramansız bırakma hikayemizi. Bak sevdiğim; kalemime o kadar çok anlam yükledim ki hasta oldu derdimden. Oysa içimde daha ne umutlar büyüyor bir bilsen. Gel de tut ellerimden. Sensiz her gece yastığımın altında azrailin kalbi atıyor. Meleklerini gönder sevdiğim bir seher vaktinde. İki damla göz yaşı şahidim olsun ki çok özledim seni...

2. S£V®

S£V® süper moderatör Site Yetkilisi Süper Moderatör

151,316
    2,270
    36

Emegine sağlık güzel paylaşım için teşekkürler

3. zahide

zahide Administrator Site Yetkilisi Administrator

193,592
    1,393
    38

çok güzel paylaşım ellerine sağlık elifce,