Flatcast Radyo Temaları Nasıl Yapılır, Photoscape İle Radyo Teması Yapmak, Resimili Anlatımla Radyo

..::İLAYDA::.. 5 Oca 2011

1. melodi__

melodi__ ÜYE

1
    0
    0

ilayda ben herseyi uyguladım ama resim olarak gösteriyor tema olmuyor :(

2. zahide

zahide Administrator Site Yetkilisi Administrator

215,836
    1,964
    38

resim olarak masa üstüne alın sonra ona url alıp radyoya alıp fcp yapmanız lazım.. size fcpnaslı yapılır onun da link atayım bakın
    http://www.goktepeliler.com/forums/fcp-nasil-yapilir-t8271.html

3. aLi__42

aLi__42 ÜYE

458
    0
    0

Tskr ederim yardiminiz icin ve hersey icin tekrar tsklr

4. güzel yorum ve begenileriniz için tesekkürler

5. YALNIZ-KURT

YALNIZ-KURT ÜYE

1
    0
    0

Ilayda harıkasınız süper anlatımışsınız ama ben bişey anlamadım burda ben resim olarak düzenliyorum ama url yapamıyorum onuda anlatabilirsen sevinirim emegine yüregine sağlık

6. zahide

215,836
    1,964
    38

yalnız kurt hos geldin ben yardımcı olayım... şimdi temayı yaptın bitti kayıt ettin diyelim masa üstüne aldın ondan sonra her hangi bir url sitesinde adres alalcaksın.. sorun bu muydu acaba?

7. westsilwer

westsilwer Cezalı

25
    0
    0

arada ölmüş resimler var...yenilerseniz bizde faydalanmış oluruz...

8. zahide

215,836
    1,964
    38

ilgili arkadasa söyleyelim yenilesin,

9. ilayda16

ilayda16 ÜYE

35
    0
    0

ilayda16

slm tema yapımı anlatımınız süper kolay ve anlaşılır..ama yapılan tema nasıl fcp yapılır..şuan belgelerimde resim olarak duruyor.. fcp olmadan tema olarak kullanamamki..

10. Tşklrr
    burdan bakarak yapmaya ve ögrenmeye çalacagım takıldım yerde size sorarı zahide hanım

11. zahide

215,836
    1,964
    38

tamam anlaştık))) kendiniz daha güzellerini yapacağınızdan eminim. hatta yaptıklarınızı buradan paylaşın eksiklerinizi yazarız,

12. 1zorba

1zorba ÜYE

5
    0
    0

Acil yardım

ilayda slm ben aslı..tema yapmayıda forumunda fenaq acemisiyim yeni yeni öğreniyorum..çok güzel anlatmışsın tebrik ederim ellerine sağlık hemen bir tema yaptım bile..photoshop ile sanırım çok zorlanacam deneyemedim bile:))tema yaptım anlatımınla ama.fcp yapiim dedim tıkandım kaldım..çünki:eek:rda url istiyor..bunun url si nerde daa:)))yardımcı olurmusun??

13. zahide

215,836
    1,964
    38

google url alma diye yazın size siteler çıkar oradan url almanız lazım,

14. odexis

odexis ÜYE

6
    0
    0

slm

selamlar benim bir sorum olacakti
    ben bu anlatımınızda gösterdiğiniz gibi kendi temamı yaptım botonlarıda yerleşttirdim fcp olarak düzenledim fakat temayı ilk kurduğum pc de sorun yok ama radyoda acmak isteyince ekran beyazlaşıyor bir dahada acilmiyor neden olabilir acaba nerde yanlış yapıyorum bilgilendirmeni bekliyorum şimdiden tşkler

15. odexis

odexis ÜYE

6
    0
    0

arkadaşım anlatımınız çok güzel teşekkürler benim bi sorunum var ve bana yardımcı olmaznizi bekliyorum ben tema resmimi gösterdiğiniz programda yaptım radyoda da butonları yerleştirdim fcp olarak ta kaydettim. buraya kadar her şey normal fakat o an radyoda yapmış oldugum temayı kullanabiliyorum sonrasinda dj lik yaptığım radyoda da aynı temayıu kullamak isteyince ekran beyazlaşıyor o temam daha açılmıyor ve bir daha kendi radyomda da kullanamıyorum acaba nerde bi yanlışlık yapıyorum anlamadım yardımcı olmanızı bekliyorum saygılarımla ilgilerinize arz ederim.

16. zahide

215,836
    1,964
    38

aşağıdaki linkdeki anlatıma göre temanızı buraya ekleyin bakalım sorun nerede,

http://www.goktepeliler.com/forums/radyo-temasi-sitelere-t15078.html

17. STRaNGeR8

STRaNGeR8 Co Admin Site Yetkilisi Co Admin

36,453
    945
    39

temayı kayıtta hata yapıyosunuz team varsa gelip bakalım

18. @seyran@

@seyran@ ÜYE

17
    0
    0

ilayda peki bunu nasıl fcp yapcaz

19. @seyran@

@seyran@ ÜYE

17
    0
    0

süper tema yaptım masa üstüne de aldım ama radyoma fcp olmadığı için alamıyorum

20. @seyran@

@seyran@ ÜYE

17
    0
    0

team yok ne yapabilirim peki

Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş