Flatc ast radyoda flot atma nasıl oluyor resimli anlatımı ve proğramı, Radyolara flood nasıl atılır

İSADAMİ 23 Eki 2017

1. İSADAMİ

İSADAMİ ÜYE

53,287
    10,931
    0

Flatcast flood programı kullanımı resimli

Ne işe yarar?
    Shortkey, Flatcast radyolarda yayın yapan arkadaşlar için geliştirilmiş flood yapma programıdır. F5.2 ve F5.3 flatcast son versiyonlarda sorunsuz çalışmaktadır.

Nasıl kullanacağız?
    Öncelikle;
    Programın Flood yapabilmesi için önce programın sonra radyonun açılması gerekiyor. Yani yayına girdikten sonra programı çalıstırırsanız program malesef görevini yerine getirmez. Çoğu arkadaş bu hatayı sık yaptığı için programı bozuk zannederek siliyor.

Kullanımına geçelim.
    1= Shortkey İsimli klasörü açın
    2= Klasör içindeki anahtar simgeli olan Shortkey.exe adlı dosyayı çalıştırınca program açılacaktır.
    3= Program açılınca beğendiğiniz floodun önündeki numarayı radyonuzun chat yazı yazma kısmına yapıştırmanız veya girmeniz yeterli olacaktır.
    Misal örnek olarak: Altta vermiş olduğum programın resimdeki, ilk sırada olan 001 numaralı olan floodumuzu radyoya göndermek istiyoruz.
    Resimdeki gibi 001 olan floodu altta verdiğimiz resimdeki şekilde, FLATCAST radyo chat alanına yazmamız yeterlidir.

Tüm anlatılanları doğru şekilde yaptıysak, üstteki resimdeki gibi flood programımız çalışacaktır. Ve göndermek istediğimiz tüm floodları, program üzerindeki flood numarasını, Flatcast radyomuzdaki chat alanına yazmamız yeterli olacaktır.

iiii.jpg

Ekli dosyalar:

• RADYODA FLATTTTLATRRRRR.rar
      Dosya Boyutu:
      686.2 KB
      Gösterim:
      141
  2. zahide

zahide Administrator Site Yetkilisi Administrator

197,566
    1,583
    38

ellerine sağlık ali çok güzel bir konu oldu sabitledikde çok arayan var, eskiden vardı link ölmüs bu iyi oldu,

3. İSADAMİ

İSADAMİ ÜYE

53,287
    10,931
    0

Ben tes ederim anne nedemek herzaman bi katkıda bulunduysam ne mutlu bana

4. zorbey

zorbey ÜYE

50
    3
    0

5. zorbey

zorbey ÜYE

50
    3
    0

Cok Tesekur ederim emeklerinize saglik tarif ettiginiz sekilde deniycem insallah calisir .windows 7 de calisiyordu simid windoaws 10 da calismiyor

6. zorbey

zorbey ÜYE

50
    3
    0

7. zorbey

zorbey ÜYE

50
    3
    0

arkadaslar sizin tarif ettiginiz sekil de uyguladim ama windows 10 da calismadi baska bir sorun ola bilirmi

8. İSADAMİ

İSADAMİ ÜYE

53,287
    10,931
    0

arkadasim hepsi denelip sunuldu bende windows10 kulaniyorum bi sikintisi yok

9. srdr61

srdr61 ÜYE

1
    0
    0

arkadaşlar sitedeki shortkeys programını indirdim şekil eklemek istiyorum ama olmuyor, türkbayrağı eklemeye çalışıyorum aşağıdaki görsel gibi oluyor, neden olabilir windows 10 kullanıyorum

upload_2018-7-22_15-2-16.png

10. KAFKASKIZI

KAFKASKIZI süper moderatör Site Yetkilisi Süper Moderatör

43,060
    1,441
    0

takip etmeye devam edin ilgili arkadaşlarımız yardımcı olacaklardır hayırlı forumlar diliyorum,

Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş