fethiyeli den Hüzünlü duygu dolu mektuplar, sitemkar resimli mektuplar, sevgiliye yazılmış hüzünlü s

48_süleyman 19 Eki 2013

1. [​IMG]

SeNiN oLSuN YaLaN DüNYa ..öLMe Ya$aaa DoYa DoYaaaaa
    GiDiYoRuM GiTMeSiNeDe.SaNa SoN BiR CiFT SöZüM VaR,SöYLeMeSeM iCiMe DeRt oLuR aSLiNDa SeN VaRYa YaLaNCiLaRiN PaDi$aHiSiN,HaDi BeN GuRuRuMLa oNuRuM Ba$iM DiM DiK CiKoRuM HaYaTiNDaN Ya SeN? GiDi$iMi KeNDiNe nsL anLatacaksiN,CoK iYi BiLiYoRuMKi GiDeN SeN DeGiL BeN oLdUM iCiN YaRaLi KaLaCaKSiN,BeN SeNi uNuTuRuM SeNDe.uNuTuRSuN,aMa SaNa öYLe BiR$eY BiRaKiYoRuMKi GiDi$iMi,GiD$iMi asLa unutamiyacaksin.Hadi BaNa eywLh SaNa KiZMiYoRuM KiZaMiYoRuM,SaDeCe aCiYoRuMMMMMMM..............................................................................................B u N a L ı M S a a T i . . !
    Ne olacak biliyor musunuz ? Koca bir hiç. Ne kadar severseniz sevin, gerektiği kadar sevilmeyeceksiniz. Ne kadar fedakar olursanız olun, ne kadar koysanızda yüreğinizi ortaya, asla mutlu olamayacaksınız. Evet, bunu kabullenmek zor ve acımasızca ama söyler misiniz, sizi sizden iyi kim anlar, hayatınıza kim girerse girsin bir çift çoraptan fazla ısıtamayacak içinizi aşkınızın kışında. Bazen sadece "hadi be" diyorum. Ya da boş ver deyip geçiştiriyorum kendimi..de, nereye kadar? Denir ya, dönerse her zaman yüreğimde yeri var, hayır efendim, Cehennemin dibine kadar yolu var...._________________________________________________________________________________________________________NASIL ATEŞSİN SEN BİRTANEM .!Yandıkça serinlediğim...Bir yüreksin ki.!Sevgi yolunu aydınlatan.. Bir yüreksin ki.!Dipsiz kuyu sarnıçlarında aşkı yaşatan.Bir yüreksin ki.! Sınırsız sevgi deryasına yelken açan.. Bir yüreksin ki.! Sabahlara kadar tiryakisi olunan..Bir yüreksin ki.! Dünyamda mevsimsiz çiçekleri açtıran.Bir yüreksin ki.! Yıldızları dans ettiren..Bir yüreksin ki..! Hasret denizlerinde boğulduğum..Bir yüreksin ki..! Dokunmaya bile kıyamadığım..Bir yüreksin ki..!Yanımdayken özlediğim.Bir yüreksin ki..!İçimde hiç batmayan güneşim..Bir yüreksin ki..! Mutluluğun giz‘i Bir yüreksin.!Bana en büyük ARMAĞAN’sın..!İÇİMDEKİ SENSİN...!,

2. KristaL

KristaL süper moderatör Site Yetkilisi Süper Moderatör

41,140
    49
    36

emeginize, yüreginize saglık
    paylaşım için teşekkürler

3. güzel yorum için tşkrlr

4. zahide

zahide Administrator Site Yetkilisi Administrator

212,527
    1,933