fethiyeli den Aşk Mektupları, Resimli Aşk Mektupları, Güzel yeni romantik aşk mektupları, Sevgiliye

48_süleyman 26 Nis 2013

1. [​IMG]

UZAKTAN SARILDIK BİRBİRİMİZE.......HÜZNÜN, karanlığa teslim gecelere, senin varlığınla dayandım....VARLIĞIN seni çoğaltıyor içimde, ve aşkın büyüdükce büyüyor...NEFESİMİSİN uzaklaştıramadığım....SANA değen her ışık, bin renge dönüp yansıyor bana......YANİ içimde savruluyorsun....GÖNLÜME düştüğünden beri sevdan, mahşere yeminli olduk seninle....SICAK nefesinden hayat bulduğumsun...YAŞADIĞIN şehrin göğünden, bulutlara bir avuç sevgini yükleyip gönderiyorsun, yağmur olup sen yağıyorsun üstüme, deli fırtınalar çıkıyor gönlümde.....AYNI sahillere vuruyoruz seninle...MUTLULUĞU sen verdin bana...ADIMI ADINLA YAZ , KAPAT İŞIKLARI,,,,UZAKTAN DA OLSA SARIL BANA........

Tutanaklar tutulmuş gözlerimin suçuna , sevdama müebbet biçilmiş , gururuma ağır hapis… Oysa ne yüreğime kelepçe takabilmiş kimse ne de aşkıma zincir… Ben herkesten yana özgürüm ama senden yana esir.

alıntıdır,
    fethiye-fm-.tr.gg/

2. zahide

zahide Administrator Site Yetkilisi Administrator

211,783
    1,930
    38

süleyman çok kısa yazıları birlestir, mesala ben burada iki konuyu birlestirdim. güzel paylaşım teşekkürler,

3. Bulut58

Bulut58 ÜYE

3,100
    2
    0

emeğine sağlık paylaşım için teşekkürler

4. yorum için tşkrlr elinize sağlık

Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş