FCP nasıl yapılır, Fcp nedir, Dj sinceden fcp nin resimli anlatımı, jpeg resim fcp nasıl yapılır,

DJ SINCE 25 May 2010

1. DJ SINCE

DJ SINCE ÜYE

1,279
    0
    0

TEMA FCP YAPMAK NASIL YAPILIR RESIMLI ANLATIMI

Öncelikle bir tema hazırlamalısınız ve bu temanın url sini alıp test radyoya gitmelisiniz adım adım beraberce yapıyoruz
    Radyoya giriyoruz desıng tool yapıyoruz

Desıng tool yaptık ve arka sayfadayız simdi sayfanın ortasına sag tıklıyoruz ve seceneklerden BACKGROUND secıyoruz onun üzerinden mauseyı saga götürüyoruz ve 3 secenek karsımıza cıkıyor ortadada olan URL secılıyor ve cıkan ufak beyaz kutudakı url sılıyoruz ve yaptıgımız temanın url yapıstırıyoruz ve enter yapıyoruz yaptıgınız tema gelıyor simdi temanın uzerine giris ve kalın ıfade yazan ordaki kutuları temanızdakı butonların uzerıne tasıyoruz chat edıt, chat text ve chat useride yerlerine yerlestirdık temamiz kayıt edilme durumuna geldi
    Simdi desing tool de beyaz yazı yerine temaya bir isim veriyoruz ve onun üstündeki siyah disk olan kaydetle kayıt yapıyoruz

Simdi arkadaslar desing tool ün üst kısmında sol kösede PRESENT var ona tıklayın su sekil cıkacak

Simdi alttan ücüncü olan secenek EXPORT TO FILE yi seciyoruz ve karsınıza su sekil cıkıyor

Burda en alta UNSELECT ALL seciliyor ve kutulardan X isaretleri gidiyor en sonda olan kutu sizin temanizdir ve ismi yaziyor onun icine tıklayın ve isaretleyin bunu yaptıktan sonra en alta EXPORT a tıklayın karsınıza KAYDET DOSYASI cıkacak temaya verdiginiz ismi dosya adına yazın ve kaydet yapın ve fcp niz bitmis olucak sonra nereye kaydetmisseniz o dosyadan kontrol edin fcp oraya gitmis olur

EVET SEVGILI ARKADASLAR FCP YAPMAK BÖYLE FAYDALI OLABILDIYSEM NE MUTLU BANA EGER TAKILDIGINIZ BIR YER OLURSA YAZIN YARDIMCI OLURUM GÜLE GÜLE IYI GÜNLERDE KULLANIN DJ SINCE

2. zahide

zahide Administrator Site Yetkilisi Administrator

215,720
    1,964
    38

göksel ellerine sağlık çok güzel anlatmıssın, sağol varol bir sürü insan faydalanacak.

3. DJ SINCE

DJ SINCE ÜYE

1,279
    0
    0

tsk ablacim elden geleni yazdik insallah faydali olurrrr

4. [​IMG]

ellerine sağlık ortimm yine harikasınn güzel bir anlatım olmuş

5. İlayda ortıne teşekkür var bize günaydın yok

}}}}}}}}}

Göksel öğretmenim teşekkürler

ellerine kollarına sağlık

....

6. DJ SINCE

DJ SINCE ÜYE

1,279
    0
    0

ORTIM SAOL GÜZEL YORUMUN ICIN

7. DJ SINCE

DJ SINCE ÜYE

1,279
    0
    0

NILIM SAOL GÜZEL YORUMUN ICIN AMA ORTIM YOKTU BUGUN HASTANEDEYDI KAFASI KARISIK YOKSA YAZAR ORTIM[​IMG]

8. gülümseee

gülümseee ÜYE

158
    0
    0

UNUTMUSTUM FCP YAPMASINI COK SAGOL SİNCEE ELİNE SAGLIKK COK FAYDALI OLDUN

9. DJ SINCE

DJ SINCE ÜYE

1,279
    0
    0

GÜLÜMSEEE GÜNAYDIN EN GÜZEL GUNLER SENIN OLSUN CADI KAYINVALIDE NASILSIN BAKALIM SEN UNUTMAZSIN 1 NUMARASIN SEN SAOL ARKADASIM FAYDALI OLABILDIYSEM SEVINDIM

10. 22HASAN22

22HASAN22 ÜYE

89
    0
    0

since gÜzel bir anlatim tsk ederim faydali olur bilmeyen arkadaslar icin biz artik bildigimiz icin ama anlatimin cok detayli olmus bakan anlayabilir emegine yuregine saglik

11. DJ SINCE

DJ SINCE ÜYE

1,279
    0
    0

SAOL TSK EDERIM HASAN

12. sürmelim

sürmelim ÜYE

262
    0
    0

güzel anlatmissiniz ellerinize saglik.
    selam ve dua ile.

13. arnavutali

arnavutali ÜYE

1,825
    0
    0

GÜZEL ÇALIŞMAYDI BAŞARILARIN DAİM OLSUN ELİNE SAĞLIK

14. DJ SINCE

DJ SINCE ÜYE

1,279
    0
    0

sÜrmelim tsk ederim yorumun icin allah razi olsun

15. feyzos

feyzos ÜYE

132
    0
    0

Ellerinee sağlıkk göksell cok güzell bir anlatım olmuş bundan iyisii olamazdıı zaten tebrik ederimm senii.....

16. bluesea

bluesea ÜYE

13
    0
    0

goksell baŞardim fcp yaptimm uyuss madem bu kadar kolaydi ne ÖĞretmedin bana uyusluk bÖyle birsey İŞteee tsklerrrr

17. DJ SINCE

DJ SINCE ÜYE

1,279
    0
    0

FEYZA COK TSK EDERIM GUZEL YORUMUN ICIN ELIMDEN GELDIGINCE EN GUZELINI SUNMAYA CALISIYORUM BEYENDIGINE SEVINDIM

18. DJ SINCE

DJ SINCE ÜYE

1,279
    0
    0

efferin sana uyus prenses basarmisin sonunda ama uzman gelseydin kolay olurdu isin:::))))))))

19. DJ SINCE

DJ SINCE ÜYE

1,279
    0
    0

prenses fcp ve tema dersi verilir::))))

20. ~~SeLiN~~

~~SeLiN~~ ÜYE

65
    0
    0

hemen yarin bir tema denerim ben bu anlatim üzerine:))

Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş