1. Ynt: ESKISEHIR

CANER IM CANIM HARIKA COCUKK VE UFUK TA SENINLE IMIS FOTOLARI IZLERKEN ufuk a da kocaman muckkk CANER HANI MOTIVASYON DIYE BISEY VARYA BAK SEN ONU YAPTINN SIMDI COKK IYI GELDI HANI ABI GENC GORDUM FALAN DEDIN YAA COK IYI DEDIN COCUK VALLA, FIZIKI ANLAMDA NE ISE O FOTO DAN KACIS YOK, KAFA YAPIMDA ENTELLEKTUEL ANLAMDA 25 FALAN HISSEDIYORUM KENDIMI , CANER SAKA BI YANA BANA COK IYI GELDI BU ZIYARETLER UFKUMU RUH HALIMI IYI BI ETKI YAPTIGINI VE TERAPI OLDU VALLA , BAK SU KADERI ILAHIYE BEN SENIN VARLIGINI BILE BILMEZDIM CANERIM MERHUM TURAN ABIYI COK IYI TANIRDIKK VE BUYUK ABIMIN COK IYI AHBABI IDI VE COK SEVERDIK, UZUN BI ZAMAN LAKIN ANI BENIM ICIN 1989 DA TEMMUZDA HIKMET ALTINCANAK DUGUNU IDI GOKTEPEDEN SIGIRCIK A GELIN ALMAYA GITTIK BENIM ARABAYA OZELLIKLE BINMISTI RAHMETLI BABAN TURAN ABI VE BOYLE BI ANIMIZ VAR BANA YOL BOYU TAKMISTI TURAN ABI, VE SENE 2009 BEN CANER I TANIDIM ISTE BU KADER CIZGISI CANERIM VE DUNYA HALI AMACIM SENI UZMEK TABIKI DEGIL AMA ISTE BI AN SENIN YORUMUNU OKUYUNCA BUTUN BI GECMISI HATIRLADIM , ALLAH NASIP EDER BIR GUN GORUSURUZ INSAALLAH BAK BI GRUP GENCLE GORUSTUK VE GOKTEPEDE COK KIMSE ILE GORUSTUK INSAN ISTERSE OLUYORMUSSS .HADI EN KISA ZAMANDA GORUSMEK UZERE CANERIM KOCAMAN BI MUCCKK SANA VE BEBEKLERINE VE AYSEL GELIN E SLM OLSUN

2. Ynt: ESKISEHIR

FERDI DOGRU DEMISSIN VALLA HAKIKATEN DEMI FOTOLARDA ISBATI HALEP ORDA ISE FOTOLAR BURDA DIYEBILIRSIN ISTE BU YANI COK YAKISIKLI COCUKLAR DEMIII GOKTEPEDE ; EN YAKISIKLI BI COCUK DAHA VAR FAKAT O SIMDI FRANSADA YOKSA FOTOLARDIM ONU , KIM O COCUK BILMEYENLERE DEYIM BARIII HADI ADI CANERRRRRR DEMIRBAS ACAIP YAKISIKLI BU CANERIMMM ILK GORUSMEDE FOTOLAYACAGIM O KERATAYIIIIIII

3. FOTO

FOTO

4. FATIH MEHMET YILDIZ

:D

5. Canan

Canan ÜYE

49
    0
    0

Ynt: ESKISEHIR

valla omer abi soyle bir deyim var hani herkezin kendi gulu kendisine kokarmis diye iste oyle yani tabi diger genc kardeslerimde yakisikli allah sevdiklerine bagislasin. evet naciye gozumden kacmadi cok super olmus ama e tatli kiz guzel cikmis. omer abi demek en guzel cayi annemde ictin he
    bak bende guzel cay yaparim insallah birgunde benim yaptigim caydan icmek nasip olur. temmuzda urfa kebab a gidiyoruz demi omer abi allah nasip ederse yani insallah birlikte gideriz.

6. Ynt: ESKISEHIR

EVET CANAN SOZ INSAALLAH , BIZ DILEYELIM MEVLADA BAKALIM MEVLA NEYLER NEYLER ISE GUZEL EYLER , EVET CANAN NACIYE COK IYI SAKACI TATLI VE GUZEL MAHARETLI BI KIZ TABIKI BABA VE ANNESINE CEKMIS DOGAL OLARAKTA KEZBAN ABLA VE CEMAL COK MISAFIR PERWERLER COK IYI KARSILANDIK AMA O GORUNEN YEMEKLER FOTOLARDA NACIYE NIN ESERI BELIRTMELIYIM , COK LEZIZ DI NACIYENIN YEMEKLERI CANAN URFA KEBAP A FALAN DEGISILMEZ.....HAYDI GEL TEMMUZ DIYELIM INSAALLAH /YASIN VE MIAKIL E KOCAMAN MUCKKKKK VE M ALIYE SLM

7. caner

caner ÜYE

37
    0
    0

omer abi ilk once yakisiklilik konusuna gelince sen bizlere tas cikartirsin abi o kesin vala biz den gencsin allah sana ve sevdiklerine huzurlu saglikli guzel ve mutlu bi hayat verir sadece sunu soyluleyim insallah hersey istedigin gibi olur ve kalbinin guzelligi hayatina yansir insallah bi gun tanisacagiz artik bu sart oldu abi neyse yine fazla konusmayayim kendine iyi bak abi he sayi ayselinde cok slm var abi gorusmek uzere a pordon ayrica babam hakkinda solediklerin beni sevindirdi cok sogol bole guzel dusundugun icin

8. koselerhasan

koselerhasan ÜYE

40
    0
    0

tek kelime omer yildiz yani dayi cok guzel olmus helal olsun

9. Ynt: ESKISEHIR

SAG OL HASAN CIMM HOS ANILARDI HISIM AKRABA YI GORMEK VE HOS SOHBET LER INSAN HAYATINDA KALICI SEYLER VE BU ARADA ANNENI VE HALIL DE GORDUK CAYLARINI ICTIK, TEK CUMLEYLE HARIKAYDI GOKTEPE ZIYARETIM VE ESKISEHIRDE GORUSTUGUM GENCLER ...HIC BI MENFAAT GOZETMEDE VE SADE INSANI YAPILAN ZIYARETLER COK VERIMLI GECIYORR BEN BUNU COK YASADIM HAYATIMDA VE EN SON ORNEGI DE GOKTEPE DE VE GOKTEPELILERLE , YANI AKRABA VE DOSTLARLA....

10. erhan

erhan ÜYE

65
    0
    0

ömer abi ve ablam ellrinize ve emeğinize sağlik ayrica enistemede tesekkür ederim :))))))))))))

11. kadirer

kadirer ÜYE

32
    0
    0

omer abi fotolarin cok guzel olmus bu fesileyle senide tanimis olduk bu arada erhan sende baya bi karizmatik varsmis )))))))) ginede enistemiz sana gostersin :D

12. Ynt: ESKISEHIR

SLM KADIR ER KARDESIM SAG OL TESEKKURLER , AMA SENI TANIYALIM BI SANIRIM SEN BENI TANIYORSUN EN AZINDAN GIYABEN /KENDINI TANIT BI BAKIM /SELAM ILE

13. kadirer

kadirer ÜYE

32
    0
    0

omer abi beni tanirsin))))))aaaaaaaa ;D

14. Ynt: ESKISEHIR

IMMM KADIRER KARDESIMI TANIDIM TAMAM OLDU

15. koselerhasan

koselerhasan ÜYE

40
    0
    0

dayi senin icin guzel bi gezi ve tatil olmus

16. Ynt: ESKISEHIR

EVET HASAN KISA ZAMANDA COK KIMSE ILE GORUSTUK VE TABI HALAMIN KIZI YANI ANNENLE DE GORUSTUK CAYINI ICTIK .....

17. cimbomlu emre

cimbomlu emre ÜYE

45
    0
    0

ömer amca resim ler güzel emegine saglik babada diyodu bizide cekti onuda koy sana bizahmet elerinden öperim amca

18. Ynt: ESKISEHIR

foto yuklemeyi hala basaramadim

19. Ynt: ESKISEHIR

FOTO

20. Ynt: ESKISEHIR

Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş