1. 10 ocak 2009 da Türkiyede yaptığım bir haftalık tatilden...

[img width=800 height=600]http://img168.imageshack.us/img168/7278/dscn3135dn2.jpg[/img]

[size=15pt]Dj ERhan İş Basında)))

Asker ORhan İzine Gelmisti Onu da Gormek Nasip oldu..

Goktepe Köyüne gittim Koyün Girisi

Köyde Naciye

Askeri Köye Ben götürdüm..

Burak Ağa

Köyde hep beraber yer sofrasında yemek yedik

Goktepeli gençlerle Eskisehirde bulusup yemege gittik..

Dayımın cocuklarıyla görüstüm.

Sivrihisarda Rappeses yani Halil ile de gorüstüm.

Yine akrabam Güngör Altıncanak zirayret ettim..

Gokhan

2. Ynt: ESKISEHIR/GOKTEPE

10 ocak 17 ocak 2009 eskisehir goktepe ziyaretimdir

3. sakinleme

sakinleme ÜYE

297
    0
    0

Ynt: ESKISEHIR

cok güselll yhaa orkunu asker giysisiyle görmekte nasip olacakmış demek maşallah askerimize

4. C!H@N

C!H@N ÜYE

257
    0
    0

gsLL çalışma gellerine sağlık

5. naciye

naciye ÜYE

191
    0
    0

waaww ömer amca albüm süper walla cok güzel olmuuss yhaa.. ;)

6. kenan

kenan ÜYE

43
    0
    0

omer abi ziyareti faliyetini seyre deger hosluk ta fotograflamissin emegine saglik
    bu vesileyle senide gormus olduk tabiki
    tabi genclerde klas cikmislar
    orhan a da askerlik yakismis ha

7. Ynt: ESKISEHIR

omer abi cok guzel olmus erhanimdada birazcik karizmatiklik varmis yani ama olsun ben genede ogreteyim ellerine saglik

8. Ynt: ESKISEHIR

SEVGILI AYSEDUDU ABLAYA TESEKKURLE BASLAMAK EN HAFIF DEYIMLE HAKKANIYETE UYGUN OLUR DIYE DUNUYORUM BIN KEZ TESEKKURLER AYSE ABLA.SEBEP I MEYDAN DA BU SITE VE INSANLARI YANI AKRABA KOYLULULERI BULUSTURUP TEKRAR AILE AKRABA BAGLARINI DEVAMINDAKI KATKISI ORTADADIR (ben haddimi asmada sunu herkesten rica ediyorum bu site ve radyoyu iyi kullanalim ve istismara hic ama hic firsat vermeyelim)ALLAH NASIP ETTI 10 OCAK 2009 DA TR YE GITMEYI.YAKIN ZAMANDAN BERI BURDA RADYODA KONUSTUGUM BI COK KIMSE ILE GORUSTUM VE COK GUZEL ANILARLA DOLU HATIRALARIM OLDU FOTOLARDADA GORULDUGU GIBI ,EN SON YORUM YAZAN KENAN A VE CIHAN A NACIYE YE MEMOCAN A TESEKKUR EDERIM ,ESKISEHIR VE TURKIYE COK GUZEL VEVE GOKTEPE HEPSINDEN GUZELDI NACIYENIN YEMEKLERI VE GORDUGUM HER KES COK IYI MISAFIR PERVER INSANLAR AKRABALAR /MEHMET TOPKAYA ABI COK MANIDAR SOZLER SARF ETTI BENI ILK KEZ GORDUGU ICIN MUTLU OLDUGUNU VE DEVAMINI DILEDI VE BENDE AYNI SEKILDEMUTLU OLDUM , COK SICAKTI HERKES INSANI DEGERLER COK BARIZ BI SEKILDE SERGILENDI BANA COK MUTLU AYRILDIM GOKTEPEDE COK KIMSE ILE KONUSTUK ,COCUKLUGUMDA TANIDIGIM SERAFETTIN tek canavarin oglu BELKI 30 YIL SONRA TEKRAR GORUSTUK .VELHASILI KELAM DIYECEK COK SEY VAR DAHA TEKRAR INSAALLAH YAZARIM VE SIZLERDE YAZIN BUTUN BASLIKLARDA VE KONU KONUYU ACAR . ARKADASLAR BU FOTOLARI BEN CEKTIM LAKIN ESAS ISS BUNU SITEYE KOYUP SIZLERLE PAYLASMAK , BU PAYLASIMI AYSE DUDU ABLA YAPTI O KOYDU FOTOLARI SIZIN VE BIZIM ICIN COK SAG OLSUN OMRU UZUN OLSUN HEP VAR OLSUN SEVGILI ABAAAAAA

9. sakinleme

sakinleme ÜYE

297
    0
    0

biz teşekkür ederiz ömer abii cok sağolll

10. zahide

zahide Administrator Site Yetkilisi Administrator

193,652
    1,396
    38

omer ne demek sagolasin..sen her zaman beni onure ettin..benim bu siteyi açmadaki amacım tüm koylularerimi ve tanıdık hiısım akrabayı bir araya toplamakdi bunu bir kısmını basardık radyomuz var orada daha yakinen tanıstık ve halada radyomuz da yeni yeni katılımlar oluyor tabiki bu arada canımızı sıkan olaylarda oluyor bazi kendini bilmezler her yerde olduğu gibi buradada ortaya cıkıyor, bakin biraz ağir konusacam ama eğer bir insanın genleri bozuksa ne yaparsan yap düzeltemessin...neyse insallah herkes sahip ciıkacak ve sitemizide radyomuzuda yasatacaz daha çcok akrabalar eş dost bir araya gelecez...ben burada olduğu sürece allahin izniyle kolay kolay bozdurmam siteyide radyoyuda rahatlıkla buyrun gelin..

11. Canan

Canan ÜYE

50
    0
    0

slm omer abi resimler cok super olmus ellerine saglik tabiki halaminda emegi var hala seninde yuregine saglik naciye cok tatli cikmissin kiz camdan cama hu komsu der gibi ;) hosuma gitti ve guldum inan askerimizde gelmis ne guzel olmus omer abi bak sanada nasip oldu gormek. he bide gencler toplanmissiniz urfa kebab baktikca canimiz cekti hani :) kusura bakmayin sunuda ekliyecem benim kardeslerim ve halamin oglu omer abim daha yakisikli cikmis.

12. naciye

naciye ÜYE

191
    0
    0

aaa ewt canom yha saolsun ömer amcamin bize süprizi yolda arabayi durdurup asker kıyafetlerini giydirmiş abime .. bende görünce sasirdim ona gülüyodum ömer amca sip sak cekmişş :D ama olsunn albüm güzel olmus halaminda emegine saglik teskler...

13. Ynt: ESKISEHIR

ömer ziyaretlerin için tşk

14. FERDI

FERDI ÜYE

9
    0
    0

goktepe genclerı olurda guzel olmazmı arkadaslar

15. zahide

zahide Administrator Site Yetkilisi Administrator

193,652
    1,396
    38

16. caner

caner ÜYE

39
    0
    0

e sira bana geldi omer abi ilk once sunu soleyim bugun ufukla beraberdik ikimizde sunu soledik bikere seni cok genc gorduk biz bukadar beklemiyorduk seni hep kilolu biraz gobekli filan saniyoduk ama bizi sasirttin vala bikere benden yakisiklisin ve genc gercekten seni gordugume sevindim abi insallah gorustugumuzdede taha fazla seviniriz abi valla genclerle yedigin yemekte guzel bide bizi gormeye gel abi bizide bi gezdir burda urfa kebep yok ama bizde fr kebap var ondan yeriz seninle tanismak cok isterim bizim koye gelince koyumuzun insanlari grcektende cok iyilerdir gerci kendinde gordun abi bu ara pek gorusemiyoruz radyoda emesende hep kapali abi neyse fazla konusmayalim ama seni gordugume sevindin resimde olsa guzeldi insallah yakin bi zamanda tanismak nasip olur abi benim evim sana herzaman acik abi istedigin zaman gelebilirsin evim ve gonlumuz neyse cok konusmayim biraz cenem dusuktur benim herkes bilir kendine iyi bak abi resimlerin harikaidi

17. MLTM

MLTM ÜYE

252
    0
    0

Omer abi resimler super olmus ellerine saglik :)

18. Ynt: ESKISEHIR

GUNGOR BEN SIZE TESEKKUR EDERIM , COK ILGI ALAKA KARSILIKLI OLUNCA INSANI DEGERLER ORTAYA CIKIYOR BUDA COK HOS OMRE OMUR KATMAZ LAKIN ,YASAMIMIZDA HOS ANI DENEN SEY BU OLSA GEREK , BEN COK MUTLU OLDUM BU KISACIK ZIYARETLERIMDE ZAMAN DARDI FAKAT COK KIMSEYI GORMEK NASIP OLDU , GUNGOR DILEYELIM ALLAHTAN SAGLIKLI OLALIM DEVAMINI TEMMUZDA GETIRELIM BU ZIYARETIN /TABI GELIN MUSADE EDERSE SANA COK BAGIMLI OLDUGUNU DUYMUSTUMDA BAK BENI MAHCUP ETME ,KAZAK FALAN OLDUGUNU SOYLE BARI....KUZZ KOCAMANN MUCCKK SANA

19. Ynt: ESKISEHIR

MELTEM COK TESEKKUR EDERIM SAG OL /GORDUKLERIMIZI FOTOLAYALIM DEDIK VE YAYINCIMIZ SITE PATRONUMUZ AYSE ABLA COK SAG OLSUN EMEK VERDI ZAMAN AYIRIP SIZLER ICIN BIZIM ICIN SUNMUS GORMEMIZE .NE KADAR TESEKKURU HAK ETTIGI MEYDAN DA DEMI AYSE DUDU ABLA NIN ....

20. Ynt: ESKISEHIR

DAYIMIN KIZI KUCUK KARDESIMIZ CANAN COK SAG OL ILTIFAT ETMEMISSIN KALBI DERUNI HISSIYATINI YANSITMISSIN ISIN ASLI BU TABIKI FERDI TUGAY VE HALASININ OGLU VE COK MANIDAR DEMI ONCE INSAN KENDINDEN OLANI GORUR.TABIKI RESIMDE GORULDUGU GIBI HEPSI PIRIL PIRIL COCUKLAR SOZ GELIMI COCUKLAR HEPSI KOCA HERIFLER VE COK KIBAR EFENDI SAYGILI TOPLU FOTODAKILER , ERHAN APDULLAH HALILL , HANI DERLER GITTIM GEZDIM GORDUM EVET OYLE OLDU BENIM ICIN GENC ADAMLARLA AZDA OLSA GORUSTUM VE YEMEK COK IYI GECTI BENCE , SENIN VE M ALININ HISSESI NASIPSE TEMMUZDA URFA KEBAP DA BAKIIDIRR , DAHA COK KISA ZAMAMINDA FERDI VE TUGAYLA GORUSMEYE ITINA GOSTERDIM TUGAY COK SEVINMISTI SON AKSAM ZAMANIM YOKTU VE BENI ARADI VE OMER GELICEN DEMI BIZE DEDI VE BEN TABII TABII DEDIM VE DOGRUU KADRIYE YENGEMIN EVINI BOYLADIK , TUGAY REVANI SEVIYORMUS KOCA ESKISEHIR BULUNMAZMI BULUNMAZMIS REVANI BAKLAVA ILE IDARE ETTI ARTIK SON AKSAM VE CAYLARRRRR HAYATIMDA EN IYI CAYI KADRIYE YENGEMDE ICTIM SANIRIM HANI CAY KAHVE BAHANE ATASOZU VARYAAAAAAAAA ISTE .CANAN GORUSMEK UZERE .HAA NACIYE HUUU KOMSU YAPIYORDU VE O AN YAKALADIM FOTOLADIMM SENIN DIKKATINDE KACMAMISSSS.....

Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş