Duygusal Romantik sevgili için yazılmış aşk mektupları, yeni eklenen romantik aşk mektupları ile ilg

zahide 29 Kas 2016

 1. zahide

  zahide Administrator Site Yetkilisi Administrator

  216,247
  1,978
  38


  .

  .
  .
  .
  .
  ..

  ..
  .

  .
  .
  [​IMG]
  .
  .
  .
  .
  .
  .

  .
  ;Gökyüzündeki yıldızlar senin gönlümde yarattığın cennetin bir yansımasıdır gözümde. Seninle aşkımız hayatımızı ikiye bölmenin adıdır sevgilim. O yüzden aşk denilen, her şeyi istisnasız bölüşmektir. Acıları, umutları, hüzünleri, mutlulukları paylaşmaktır. Seninle önümüzde mutluluğa açılan tüm kapıların ardına kadar açık olacağını seziyorum. Seninle bir güzel kayboluyorum çiçek kokulu düşlerde. Yaşamamın seni sevmek gibi özel bir anlamı var artık. Yüreğimi sımsıcak ve güvende hissediyorum, ellerim varken ellerinde.
  Şimdi yanımda olsan ve uzun uzun seyre dalsam kirpiklerini, gözlerindeki parıltıya baksam doya doya. O bülbül sesin çınlasa kulaklarımda, ne söylediğin inan hiç önemli değil. Sadece yanımda olsan ve ben varlığınla güç bulsam, büyük bir huzurla dolup taşsa içim. Şimdi yanımda olsan da sevgilim, kulağına fısıldasam en güzel aşk sözcüklerini. En güzel aşk şarkılarını yanındayken dillendirsem. Gülüşünle ısınsam ve tüm aşk şiirlerine beraber konu olsak. Bir kez daha, bir kez daha en içten halimle döksem sana içimdeki duyguları ve varlığının bana kattığı anlamı.
  Şimdi seninle olsam ve uzun uzun izlesem yüzünün her santimini. Ellerini tutsam hiç bırakmayacak kadar sıkı ve inatla. Saçlarında gezinse ellerim yine. Yine anlasam ki aşk bu. Aşkın senden başka adı, senden başka sanı yok. Aşkın seninle yaşananlardan başka tarifi yok. Asla tanım kabul etmeyen ve yere göğe sığmayan aşkın, senden başka kimsede yeri yok. Şu dünyadaki en büyük aşkımsın**
  .
  .
   
 2. S£V®

  S£V® süper moderatör Site Yetkilisi Süper Moderatör

  206,826
  3,195
  36


  ZAHİDE Hanım emegine sağlık güzel paylaşım için teşekkürler
   
 3. zahide

  zahide Administrator Site Yetkilisi Administrator

  216,247
  1,978
  38


  teşekkürler sağ olun,
   
 4. E b r u

  E b r u ÜYE

  22,865
  784
  38


  emeklerıne yuregıne saglık ablam paylasım ıcın tesekkur ederım
   


 5. emeklerıne saglık ablam cok guzel paylasım ıcın tesekkur ederım
   
 6. zahide

  zahide Administrator Site Yetkilisi Administrator

  216,247
  1,978
  38


  teşekkürler sağ olun,
   
Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş