Düğün ve Nişan Davetiye mesajları, Nişan Davetiye Mesajları, Düğün için davetiye sözleri kısa anlaml

zahide 4 Şub 2016

1. zahide

zahide Administrator Site Yetkilisi Administrator

211,315
    1,909
    38

Sonbahar RüzgarIarı geçmesin hayatımızdan, iLkbahar AyIarında KaIsın KaIbimiz oLmasın Birbirimize YaIan, Seviyorsum Seni ALLAH ım Şahit Buna inan, 1 Davetiyemde Senin için GeIdi GüzeI insan

KaranIığı arkaIarında bırakıp, gözIerindeki sevda güneşinin peşinden yürüdükIeri bu günde, sizIeri de araIarında görmekten mutIuIuk duyarIar.

MutIu beraberIiğimizin başIangıcında SizIerIe birIikte oImaktan Kivanç duyarız

Düğün törenimize teşrifIeriniz bizIeri onurIandıracaktır

Bu mutIu günümüzü bizimIe www.neguzelsozler.com payIaşmanızdan sevinç duyacağız.

Düğün (Nisan) törenIerinde SizIerIe birIikte oImaktan Kivanç duyarIar.

BirIikteIiğimizin sonsuza kada Sürmesi Umudu ve DiIeği iIe Ortak Yaşama adım attığımız bu günde sizIerIe birIikte oImaktan mutIuIuk duyacağız

Adını KaIbime Yazdım GözIerini GözIerime Kazıdım Kimseyi Görmez Bu GözIer Senden başka Seviyorum Seni DeIikanIıca, Davetiyemiz Bütün Bizi TanıyanIara.

BeraberIiğe adım attığımız bu çok ozeI günümüzde, mutIuIuğumuzu sizinIe payIaşmak bizi onurIandıracaktır.

2. S£V®

S£V® süper moderatör Site Yetkilisi Süper Moderatör

188,406
    3,052
    36

ZAHİDE Hanım Emegine sağlık güzel paylaşım için teşekkürler

3. KristaL

KristaL süper moderatör Site Yetkilisi Süper Moderatör

41,140
    49
    36

tesekkurler ablacım güzel paylasım için.

4. KAFKASKIZI

KAFKASKIZI süper moderatör Site Yetkilisi Süper Moderatör

52,882
    2,153
    0

ellerine sağlık Zahidem güzel paylaşım için teşekkürler,

Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş