dj ismi Yazdırma Yeri, Dj İsmi İsteme Sitesi, Hareketli Değişik Dj İsmi Yazma, Farlı ve Güzel dj İsm

jasmin 21 Şub 2011

1. Çilem ne şekilde olacağını tarif etmemişsiniz
    Dj MaviSevdam'mı
    Yoksa Yalnız
    MaviSevdam'mı
    açıklık getirirseniz Yazıp aynı yere eklerim
    Saygılarımla.

2. cilem46

cilem46 ÜYE

21
    0
    0

mavi sevdam yeterli arkadaşım çok sagol allah razı olsun

3. Yazıp aynı yere ekleyeceğim
    Bana Az müsaade edin
    Saygılarımla.

4. [​IMG]

5. cilem46

cilem46 ÜYE

21
    0
    0

biliyorum çok fazla oldum zahmet veriyorum ama daha önce sag tuç resim bilgilerini göster deyip kopyalıyordum bu yazıları artık olmuyor yapamıyorum nasıl eklerim bide onun için yardımcı olursanız çok ama çok sevinirim allah bin kere razı olsun sizlerden

6. zahide

zahide Administrator Site Yetkilisi Administrator

211,783
    1,930
    38

imageshack üye olman gerekiyor, ana sayfada yazıyor, üye olduktan sonra resimler açılır ve olur, resimin üzerine gel sağ tuş yap farklı kaydet de pc istediğin yere kayıt et böyle oluyor,

7. veysel_71

veysel_71 ÜYE

6
    0
    0

selam, simdiden emeginize saglik kolay gelsin , paylasiminiz icin cok tesekur ederim
    bende dj ismi istiyorum mumkunse
    DJ RÜYA DJ RÜYA PERiSi donen ve salanan degisik degisik renklerde olursa sevinirim
    cok cok tskler simdiden kolay gelsin

8. ekol

ekol ÜYE

50
    0
    0

slmmm
    merhabalar ben sizden gonül bacesi yazi istemisdim yazi yazildi diyor sunuz sitenin her yerine baktım bir yerde bulamadım arakatan osandım birdaha ne sitenize girecem nede istekde bulunacam

9. MaSuMCaDı

MaSuMCaDı ÜYE

8,738
    0
    0

ekol istek yaptıgınız yere bakarsanız bulursunuz isteginizi burda herkesin istegini yazıyoruz takip etmezsek göremeyiz degilmi

10. MaSuMCaDı

MaSuMCaDı ÜYE

8,738
    0
    0

isteginiz bir hafta önce hazırlanmıs biraz hatayı kendimizde arayalım takip etmemiz gerekiyor gördügümz her istegi yazıyoruz gözden kacanlarda olabiliyor tekrar yazın

11. MaSuMCaDı

MaSuMCaDı ÜYE

8,738
    0
    0

sizin isteginize bes dkk icinde cvp yazılmıs ve bir saat icinde eklenmis demeki sitede bir saat bile durmamıssınız dursaydınız görürdünüz bir hafta sonra gelip dj ismini bulamıyorum diyorsunuz arkadasım zaman ve emek vermis yazmıs bunları sizin takip etmeniz gerekiyor

12. Emegin icin tesekkürler Mesken..

13. Yorum icin cok sagol canimmm..
    Aynen katiliyorum..

14. Rica ederim yıldız hnm.arkladaslar sanirim ekol arkadasimiz yeni bulamamis sorun deil attigim linkten ulasabilir artik...

15. Görürse tabii :))) ..

16. MaSuMCaDı

MaSuMCaDı ÜYE

8,738
    0
    0

cok tskler mesken kimse burda msn ekleyip ordan dj istegi atmak zorunda degil istek yapan arkadaslar istek yaptıkları sayfayı takip etmelidir herkesin istegi onlarca yazılıyo emegi gecen herkese tsk ederim kendi adıma

17. MaSuMCaDı

MaSuMCaDı ÜYE

8,738
    0
    0

bizim dost olan herkese kapimiz sonuna kadar acık

18. zahide

zahide Administrator Site Yetkilisi Administrator

211,783
    1,930
    38

biz yazıldı dediysek yazılmıştır, sen isteğini takip etmessen bizmi edecez.. link tıkla bak buraya yazılmış

http://www.goktepeliler.com/forums/showthread.php?p=137046

bilip bilmeden yazma öyle gelip gelmeme konusunda özgürsün gelmessen biz seni çok merak etmeyiz.

19. sevgili yildizim zahidenm ve diger arkadaslarim sizden bir ricam var :_) mumkunse banaefsane ali sizlerle yazisini yazabilrimisiniz .... yukardan assagiya dogruda mumkun olurda yaprsaniz cok sevinirim ... cesitli renkelrle birlikte sari rengide on pland aolursa sevinirim ...hepiniz den simdiden tsk ederim .....

Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş