Çok sevdiğim bir şiirdir, Yazanın kalemine emeğine sağlık, Sevgili İçin yazılmış çok duygusal yazıla

*sivaslii.. 2 Eyl 2016

1. *sivaslii..

*sivaslii.. süper moderatör Site Yetkilisi Süper Moderatör

6,000
    448
    38

Seni seviyorum çünkü yağmurlar düşünce tenime her damlayı sen sanıp aşk bildim. Ve biliyor musun gölgeni bile çok özledim.

Seni seviyorum çünkü yol sen olsan yorulmadan yürürüm, rüyam sen olsan hep uyurum, gecem sen olsan sabahı hiç istemem. Son nefesim sen olsan şimdi ölürüm.

Seni seviyorum çünkü ilacım da sensin, çarem de sensin. Yüz parça olmuş gönlümün nuru da sensin. Çaresiz gönlüm de, senden başka ne varsa hepsi yok oldu.

Seni seviyorum çünkü hiçbir yere sığmadı aşkın, gönlüme sığdı yalnız. Şimdi gönlüme de sığmıyor, gözlerimden sızıyor.

Seni seviyorum çünkü sen ol da; ister yar ol, ister yara; lütfun da başım üstüne, kahrın da.

Seni seviyorum çünkü damarımdaki kan oldun akarsın kalbime, bir bakışınla cenneti gördüm o yıldız gözlerinde, şimdi seninle yaşadığımı fark ediyorum, benim hayatımın anlamı sen oldun bunu çok iyi biliyorum…

Seni seviyorum çünkü aynı anda tüm mevsimleri yaşatıyorsun bana. Ellerini tuttuğumda yaz, saçlarına dokunduğumda bahar. Beyazlığınla kışımsın, aşkımızı sulayan bereketli yağmurlarınla sonbahar.

Seni seviyorum çünkü olur da bir gün, yaşadığımız bu kenti terk etmek zorunda kalırsak, gittiğimiz yerde de kendimize ait mutlu bir hayatımız olacağını biliyorum. Biz birlikte olduktan sonra dünyanın her yeri cennet.

Seni seviyorum çünkü güven denen şeyin var olduğuna dair tüm umutlarımı kaybetmişken, bu duyguya ne kadar ihtiyacım olduğunu anladım sayende. Bana verdiğin güvenle şimdi dimdik duruyorum kalleşliklerin karşısında.

Seni seviyorum çünkü seninle geleceğe dair planlar yapabiliyorum. Bugünü yaşarken, yarını da unutmadan hedefler koyabiliyorum önüme. Ulaşmak istediğim her yerde, her hedefte de seni görüyorum. Çünkü benimle birlikte yürüyorsun.

2. S£V®

S£V® süper moderatör Site Yetkilisi Süper Moderatör

158,423
    2,471
    36

Güzel yüregine sağlık paylaşım için teşekkürler

3. E b r u

E b r u süper moderatör Site Yetkilisi Süper Moderatör

22,865
    764
    38

emeklerıne sağlık elif paylaşım ıcın teşekkürler yuregıne saglık