CİMBOMLU EMRE

cimbomlu emre 3 Şub 2009

1. Ynt: CİMBOMLU EMRE

hay aslanimmmmmmmmmmmmmm ayni ben su karizmaya bakin ayni bana cekmis bizde bu karizma oldukca bizi kimse yakalayamaz kafana takma emrecim

2. naciye

naciye ÜYE

191
    0
    0

Ynt: CİMBOMLU EMRE

oyy emoşda gelmişş.. emoşş ne bu karizma bee.. sen gözlüksüzde güzelsin emos gözlerinde renklii,oy bide gamzesi warmiş.. mansallah ne de olsa goktepelii olacak o kadar karizma hala))

3. cimbomlu emre

cimbomlu emre ÜYE

45
    0
    0

naciye abla tsk yorumlarin icin saygilarimla

4. cimbomlu emre

cimbomlu emre ÜYE

45
    0
    0

eniste de senin aslanlarida bekliyom yanima eminim onlarinda benden kalir yeriyoktur saygilarimla

5. Canan

Canan ÜYE

50
    0
    0

selam emre ablasi nasilsin kusuruma bakma canim ben senin resimleri yeni gordum. ama cok tatlisin masallah allahim seni nazarlardan korusun senin gozlerinde cok guzelmis gercekten hala soylemisti bak. aman aramizda kalsin sus ;D kimseye soyleme goktepenin delikanlilarindan en yakisikli sensin bu arada kendine iyi bak canim :-* .

6. MLTM

MLTM ÜYE

252
    0
    0

oooy emreee sen ne yakisiklisin yaa :)

7. MLTM

MLTM ÜYE

252
    0
    0

Ustelik ayni takimdaniz :D

8. hocalar

hocalar ÜYE

35
    0
    0

Ben bu çocuğu damadım yaparım. Böyle karizma böyle yakışıklılık kimsede yok. Köyün gelecekte en yakışıklı Aslanlarından birisi olacak.Şeyh Şamil Abisi gibi. Gözlerinden öperim

9. cimbomlu emre

cimbomlu emre ÜYE

45
    0
    0

canan hala önce ellerinden öperim yorumlarin icin de tsk ederim saygilarimla hala

10. cimbomlu emre

cimbomlu emre ÜYE

45
    0
    0

meltem abacim yorum larindan dolayi tsk ederim ayrica sevindim aynitakim oldugumuz icin saygilarimla aba

11. cimbomlu emre

cimbomlu emre ÜYE

45
    0
    0

amca bastan tsk ederim cok güzel yorumlarindan dolayi ellerinden öperim beni damadinolarak secmen beni onurlandirdi ama kizini görmem lazim saygilarimla amca

12. kral-deniz

kral-deniz ÜYE

74
    0
    0

emre cook yakisikli ee nede olsa goktepeli

13. Ynt: CİMBOMLU EMRE

tsk deniz abi ellerinden öperim saygilarimla

14. Ynt: CİMBOMLU EMRE

EMRE CIME / emre bak bu isi sevdin sen yorumlara cevap vermeyi ,en cok da su son yorumun seni bi abin damat olarakta seciyor ve sen ona kibarca tesekkur edip, arti amca kizini gormem lazim dedin sanirim, ama ilginc ve cok iddiali bi durus benim hosuma gitti bu yorumun ve tabiki butun yorumlarin , hadi sana bi tavsiye umarim kabul gorur babanla ayni yaslarda oldugumuz icin bunu demek te bi mahzur gormedim tabiki senin yuksek musadenle hic yapma ve tutma diyecegim sey FUTBOL cok faydasiz ve cok bos birsey tabiki bana gore bu boyle, ve cok gereksiz bulurum emre nedendir bilmem ama futbolu ,ama senin koyde yada bulundugun yerde arkadaslarinla senin kendinin oynamani ve spor amacli da oluncaa hicde fena olmaz ben bunu hep boyle dusundum tabiki benim gibi dusunenler azinlikta onun bilincindeyim,ama ben gereksiz buluyorum bu boyle fakat mac severlerede saygim sonsuz ,ben sanirim daha cok fanatizmi sevmiyorum ,baskalari milyonlari goturecek ve tarafdar uykusuz ve uzgun yok adaleti futbolun tartismali bi konu odugunu biliyorum ve konuyu burda keseyim, ve emrecim sana bi baska tavsiye her gun siteye bi saat ayir ve basliklari sec kendin mutlaka en az 5 tane yorum yaz gunluk bunu beklicem sende ama kime hangi konuya yazmak istersen ve fotolar bolumune mutlaka bak ve kafana gore yazz ama mutlaka yaz cok uzun demiyorum ama azda olsa yaz hadi bakalim emrecimm EFENDI ADAM SENI GOZLERINDEN OPERIM VE SEVGILERIMLE /EMRE BAK BASKA BISEY AYSE ABLAYA SOR BI BAKIM SANIRIM EN GENC UYE SENSIN GOKTEPELILER SITESINDE VE EN COK YAZAN UYE OL INSAALLAH VE KAFANA TAKILAN HER HANGI BI SORU SOR SANIRIM MUTLAK CEVAP BULURSUN NEYI MERAK EDIYORSAN ONU SOR VE DEGISIK YERLERDEN VE ULKELERDEN COK FARKLI KIMSELERDE OLMASI HASEBIYLE OGRENMEKTE KOLAY OLACAKTIR COK CESITLILIK DE VAR , UNUTMAKI BURDAN DAHA ZENGIN BASKA BIR KOY SITESI OLDUGUNU SANMIYORUM ARTI BIR COK ILCELERDE BILE YOK BU ZENGINLIK VE CESITLILIK BU KIYASIDA YAP ,EE BUTUN BUNLARI DEDIKTEN SONRA SITE KURUCUSUNA KAC BIN KEZ TESEKKUR ETMEK LAZIM EMRE SENCE hadi bunuda sen cevapla ?

15. sakinleme

sakinleme ÜYE

297
    0
    0

hakketten cok yakışıklı maşallah allah nazardan saklasın emrecim

16. cimbomlu emre

cimbomlu emre ÜYE

45
    0
    0

ömer amca bastan ellerinde öperim seni cokcok seviyorum seni hic görmedim ama inanki iyibir amcaoldugunu hissetiyom heryorumun icin ayri ayri tsk halami yani sitedeki herkes gercekten cok iyiler bir aile bence herkesicok seviyom büyüklere ayri kücüklere ayri ayri ne güzel o vakitleri ayiyorlar oda beni gercekten mutlu ediyor hepinize saygi duyom busitebeni mutlu ediyo evet ömer göktepe nin sitesi cokguzel hemegi gecen lere ayrica bu sitenin büyük mimari hala nekarrrrrrrrrrrtsk etsek azdir ellerinden öperim bayyyyyyyömer amca seni cok seven emre

17. cimbomlu emre

cimbomlu emre ÜYE

45
    0
    0

sagol mehmet abi beni begendigin icin saygilarimla

18. ufuk

ufuk ÜYE

416
    0
    0