CİMBOMLU EMRE

cimbomlu emre 3 Şub 2009

1. cimbomlu emre

cimbomlu emre ÜYE

45
    0
    0

[​IMG][​IMG][​IMG]

2. cimbomlu emre

cimbomlu emre ÜYE

45
    0
    0

Ynt: CİMBOMLU EMRE

MERHABA MİLLET BEN EMRE ŞEVKET GÜLLÜ NÜN KÜÇÜK OĞLUYUM FANATİK CİMBOMLUYUM 10 YAŞINDAYIM BENİM KARİZMAMLA AVNİ ENİŞTENİN KARİZMASININ FARKINI SİZE BIRAKIYOM

3. zahide

zahide Administrator Site Yetkilisi Administrator

211,315
    1,909
    38

oyoyooyyyyyy ben ne yapam simdi nasıl tercih yapacam avni başka karizma , emre başka yavv ikinizrde yakisiklisiniz valla. ne diyem..emre halamhos geldin siteye.

4. kadirer

kadirer ÜYE

33
    0
    0

bayabi farkli emrecim sende bu karizma oldukca enistenin yanina gelemesin ;)

5. Ynt: CİMBOMLU EMRE

bagan gayri abilama ben karizmatik olabilirim ama bu sevket abinin oglu oldugu icin daha karizmatik yoksa olmaz helal yigenim sana sevket abimin ellerinden operim

6. cimbomlu emre

cimbomlu emre ÜYE

45
    0
    0

hepiniz saolun beni begendiginiz icin tsk ederim halamin ellerindeöperim ayrica avni enistemin ellerinden operim saygilarisunarim kadir abiyede ayrica tsk ederim onunda ellerinden operim
    herkese saygi

7. Ynt: CİMBOMLU EMRE

emrecim sagolasin el openleribn cok olsun buyuyunce baban gibi kalender bi adam olursun insallah evdekiler slm

8. Ynt: CİMBOMLU EMRE

bak enistecim babani hic tanimiyom ama cok iyi bi insan odugunu anliyom ablanda ba&cim olsun ayni bekircigimde ayni ama insallah izin zamani gorusecez

9. Ynt: CİMBOMLU EMRE

EMRE SEN DAHA KARIZMASIN YA BENCE AVNI KARIZMA TAMAM ONU KABUL EDIYORUM FAKAT SENIN KARIZMAYI KIMSE YAKALAYAMAZ ,AYRICA COK EFENDI VE KIBAR BI DURUSUN VAR BEN SENI DAHA SIMDIDEN FOTONDA SEVDIM GORUNCE EMINIM DAHA COK SEVERIM , EMRECIM GORUSMEK UMUDUYLA SENI KOCAMAN OPTUMMM VE BU FOTOGRAFLAR BOLUMU SENINLE DAHADA GUZELLESTI IYIKI GELDIN ....

10. kadirer

kadirer ÜYE

33
    0
    0

emrecim sende saol canim ama ben ablan olurum benim site adim o dogru bilemesin :D ben gulay ablan canim ;D

11. cimbomlu emre

cimbomlu emre ÜYE

45
    0
    0

yeni resimlerim nasıl avni enişte var mı bizden başka karizma

12. cimbomlu emre

cimbomlu emre ÜYE

45
    0
    0

gulay hala ben bilmiyordum sen olduğunu kusura bakma yeni yorumlarını bekliyom ellerinden öperim saygılar resimlerim nasıl beğenecek misiniz bakalım

13. cimbomlu emre

cimbomlu emre ÜYE

45
    0
    0

ömer amca teşekkür ederim bu güzel yorumundan dolayı inşallah görüşürüz ellerinden öperim yeni resimlerime yorumlarını bekliyorum saygılar

14. Ynt: CİMBOMLU EMRE

emre ben bu resime cok yorum yaparim yahuuuu karizma bu isteeeeeeeeeee ne diyosakkkkkkkkkk o lan emre madem foto degisikligi fikrin vardida niye demedin ula usagim avniiii biitti bu karizmanin yaninda gecmez bi daha :ebediyen bi daha karizma lafini kullanmaz ,emre saka bi yana super yakisiklisin valla avnicim de seni cok sevecek bu fotodan gorunce bak neler yazacak hele caner abin bi gorsun bak neler diyecek bin kezzz masaallah emrecimeeeeeeeeeee , sen sokaga cikinca yikiliyoooooooooooooo goktepeeeeeeeee sen hic demesende bu bariz net bi sekilde belli gorunen emre klavuz istemezzzzzzzzzz yakisiklimmmm benim kocaman optum emre kocum uuu ..iste bu kaaaaaaaaaaaaaaaaaa

15. anti.girl

anti.girl ÜYE

53
    0
    0

hş aramıza emre keşke bide beşiktaşlı olsaydın :d:d:D

16. cimbomlu emre

cimbomlu emre ÜYE

45
    0
    0

ömer amca teşkkür ederim bu güzel yorumlarından dolayı beni şımartıyon valla ellerinde öperim saygılar amca

17. cimbomlu emre

cimbomlu emre ÜYE

45
    0
    0

abim beşikteşlı ama ben koyu gs fanatiğiyim beşiktaşada saygı duyarım yorum için teşekkürler hoş bulduk

18. zahide

zahide Administrator Site Yetkilisi Administrator

211,315
    1,909
    38

amanınn bu ikinci resim ne karizmatik böle beee,,evet işde bir goktepeli))

19. cimbomlu emre

cimbomlu emre ÜYE

45
    0
    0

saol hala iltifat için teşekkür ederim ellerinden öperim saygılar

20. Ynt: CİMBOMLU EMRE

BENDE EMERCIMIN GOZLERINDEN OPERIM / SELAM ILE EMRECIME SAYGILI EFENDI KIBAR VE KARIZMANIN HAKIKI SAHIBI EMRE SIMDILIK SITEDE AVNIYI SOLLADINN , AMA BUNA RAGMEN AVNI MUTLU OLMUSTUR EMINIM SENIN FOTOLARI GORUNCE EMRE..........

Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş