Can YÜCEL: Seninle olmanın en güzel yanı...

RoseQueen 11 Şub 2009

1. RoseQueen

RoseQueen ÜYE

748
    0
    0

Seninle olmanın en güzel yanı ne biliyor musun?

Elin elime değmeden avuçlarımı terleten sıcaklığını taa içimde hissetmek.

Seninle olmanın en kötü yanı ne biliyor musun?

''Seni seviyorum'' sözcüğü dilimin ucunu ısırırken her konuşmamızda boş yere saatlerce havadan sudan söz etmek.

Seninle olmanın en heyecanlı yanı ne biliyor musun?

Aynı şeyleri seninle aynı anda düşünmek birlikte ağlamak gülmek. Ve buradayken bile seni çılgınca özlemek...
    Seninle olmanın en acı yanı ne biliyor musun?
    Seni hiç tanımadığım bir sürü insanlarla paylaşmak. Senin yanında olan, seninle konuşan herkesi çocukça kıskanmak.

Seninle olmanın en mutlu yanı ne biliyor musun?

Tanıdık birileriyle karşılaşma tedirginliği ile yollarda yürümek yan yana... Elimdeki şemsiyeye inat yağmurda ıslanmak birlikte. Elimde kır çiçeğiyle seni beklemek... Aynı mekanlarda aynı yiyecekleri yemek.

Seninle olmanın en romantik yanı ne biliyor musun?

Sensiz gecelerde sana söyleyemediklerimi yıldızlara aya anlatmak... Okuduğum kitabın sayfalarında dinlediğim şarkıların türkülerin şiirlerin her mısrasında seni bulmak.

Seninle olmanın en zor yanı ne biliyor musun?

Seni kaybetme korkusuyla hayatta ilk kez tattığım o tarifsiz duygularımı umut denizinin ortasında küreksiz bir sandala hapsetmek. Sevgili yerine yıllarca dost kalmayı başarmak. Yalın ayak yürümek bıçağın en keskin yerinde. Kanadıkça tuz yerine gözyaşlarımı basmak yüreğime.

Seninle olmanın tek yan etkisi ne biliyor musun?
    Nereden bileceksin?

Sen benimle hiç olmadın ki. Olsaydın avuçlarım terlemezdi... Isırmazdım dilimin ucunu... Özlemezdim seni yanımdayken.Kıskanmazdım.

Korkmazdım yollarda yürümekten. Islanmazdım yağmurlarda... Yıldızlara aya dert yanmaz, böyle her şarkıda serhoş olmazdım.

Korkmazdım seni kaybetmekten ayaklarım kan revan atlardım sandaldan denize... Ve her kulaçta haykırırdım seni..

Ama sen hiç benimle olmadın ki...
    YA AKLIN BAŞKA YERLERDEYDİ YA YÜREĞİN...
    Can YÜCEL

2. zahide

zahide Administrator Site Yetkilisi Administrator

211,315
    1,909
    38

Ynt: Can YÜCEL: Seninle olmanın en güzel yanı...

canım ellerine saglık çok güzel sözler..

3. Ynt: Can YÜCEL: Seninle olmanın en güzel yanı...

GULLU KIZA SEVGILERIMLE ,SEVGILI GULLU SIIR SEVIYOR OLMAN COK GUZEL VE BURDA SIIRLERI NESR ETMEN VE SECIMLERIN COK GUZEL EN AZINDAN MERAKIN COK GUZEL BEN SANA MUSADENLE SIIRIN SIIR DILINI ANLATAN KITAPLAR VAR BILMEM HIC OKUDUNMU YADA SENDE VARMI ,BENIM SANA TAVSIYEM BU KITAPLARDAN TEMIN ET VE OKUMALISIN BUNUN FAYDASINI GORECEKSIN ..SEVGILERIMLE ... YAZMAYA OKUMAYA DEVAM ETTT /BENIM 4 CU KUSAKTAN SEVGILI KUZINIM GULLU.....

4. RoseQueen

RoseQueen ÜYE

748
    0
    0

Ynt: Can YÜCEL: Seninle olmanın en güzel yanı...

Yazin icin cok tesekkur ederim omer dayi. Siir okumasini ve yazmasini cok seviyorum. Aslinda ben okunulabilecek herseyi okumasini cok seviyorum, yani siir, roman, gazete, dergi,.. hic farketmez yeter ki okudugum seylerden kendime bir pay cikarabileyim. Okudugum herseyden birseyler ogreniyorum ve kendimi bu sekilde gelistirmeye calisiyorum. O yuzden siir kitaplarim ve romanlarim cantamdan ve odamdan eksik olmaz. Bos vakitlerimi boylelikle okuyarak gecirmis oluyorum ve cokta buyuk bir keyif aliyorum:))) Hani cok okuyanlara kitap kuru derler ya iste bende onlardanim galiba:)))) Ilgin ve alakan icin cok cok tesekkur ederim omer dayi. Sevgi ve saygilarimla Gülsah...

Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş