ÇAĞLA TİCARET

zahide 9 Oca 2009

1. zahide

zahide Administrator Site Yetkilisi Administrator

197,651
    1,583
    38

Eskişehirde MArket ve İnsaat isi yapan Erhan, RAmazan ve Alparslan KArdesler.

ÇAĞLA TİCARET

2. sakinleme

sakinleme ÜYE

297
    0
    0

Ynt: ÇAĞLA TİCARET

cok güzelll temizde ayrıcaaa düzenliligide oldukca süperrr

3. kadirer

kadirer ÜYE

33
    0
    0

erhan marketin guzelmis)))) bosuna durmuyon orda himmmmm bende sana rakip oluyum )))aciyim bi market :D

4. Ynt: ÇAĞLA TİCARET

RAMAZAN ERHAN ALPARSLAN KARDESLERI TEBRIK EDIYORUM TAM BI UYUM ICINDE COK IYI CALISIYORLAR VE PIRIL PIRIL GENCLER USTELIK, FAKAT ALPARSALANI TANIMA IMAKINIM OLMADI NASIP DEGILMIS ,11 OCAK 2009 DA BU KARDESLERI ZIYARET ETTIM HARIKA ADAMLAR VALLA .EVLERIDE COK GUZEL INSA ETMISLER BI KACINI YERINDE GORDUM HILESIZ IS YAPIYORLAR BU COK GUZEL VE KARDES DAYANISMA VE CALISMASI ORNEK BI CALISMALARI VAR BEN SEVDIM BU KARDESLERIMI VE MUTEVAZILER ,ARTI KOYUMUN YIYENLERI BU OZKAN KARDESLER DEVAM EDIN KARDESLER COK IYI BI CALISMANIZ VAR.ALLAH DAHA COK VERSINN INSAALLAH ;erhan ramazan alpaslan a selamlarimla.

5. hocalar

hocalar ÜYE

35
    0
    0

Eskişehirin muhteşem üçlüsü Ramazan,Alparslan,Erhan amcalarıma selam. Güllü yengem kasaya yakışıyo reyona değil, hesabı o mu tutuyo yoksa sedece kasaya uğramadan alışveriş mi yapıyo :) Allah hayırlı işler ve bol kazançlar versin.

6. Ynt: ÇAĞLA TİCARET

hakikaten boyle biarada olmak ne guzel

7. erhan

erhan ÜYE

66
    0
    0

saol enistem tesekkürler

Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş