Büyük Emekler ve Masraf Boşa Gitmeyecek,

zahide 29 Tem 2009

1. zahide

zahide Administrator Site Yetkilisi Administrator

197,506
    1,580
    38

Bilindiği gibi yurt dışında yaşayan köylulerimiz ve yardımseverlerin köyümüzü ağaçlandırması için para topladılar bende onder olarak koyümüze 3500 agaç diktik, dikim mart ayında oldu, özellikle düdendeki ağaçların tellerle çevrili olmasına rağmen büyük zarar verilmiştir, köy halkı ve muhtarlık olarak hiç bir tepki verilmemiştir, yedinci ayda yurt dısından gelen gurbetciler özellikle Abdullah abi. Hasan, Apdil. ve diğerleri tepki göstererek çobanlarla kavga etmişlerdir, yıkılan direkkler yeniden tamir edildi, ikinci kat tel örgü çekildi, bundan sonraki en ufak bir zararda mahkemeye verilecektir, Ayrıca kişisel bir kırgınlığımıda belirtmek istiyorum. köydeki bazı kişiler o ağaçları benim kendim için diktiğimi ilerki zamanlarda kendi adıma tapu çıkaracağımı söylentisi yaymışlardır, öyle bir düşüncem asla olamaz ve olmayacaktır , agaçları kamusal alanlara diktik ayrıca benim tek amacım köyümü güzelleştirmekti, bu dedikodular devam ederse belki daha köye bile gitmem, diktiğimiz bu ağaçları yaşatmak için elimden geleni yapacagım, bu konuda bana destek olan ve hala bana inananlara teşekkür ediyorum. o dedikoduları çıkaranları KINIYORUM...

Her şeye rağmen biz mücadelemizi yapacağız küyümüzün güzelleşmesini istemeyen veya bizi çekemeyip fesatlık yapanlar amaçlarına ulaşmayacaktır,

2. ::ÇisiL::

::ÇisiL:: ÜYE

30,801
    14
    0

Paylaşım adına teşekkürlerr emeğine sağlıkk cnmm...

3. paylaşım için tskrler

Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş