Bulunan Para Hayırlımıdır, Yolda Bulunan Parayı ne yapmak lazım, Para Bulmanın anlamı varmıdır,

zahide 10 Haz 2018

 1. zahide

  zahide Administrator Site Yetkilisi Administrator

  194,935
  1,437
  38


  Yolda para bulmak oldukça heyecan vericidir. Çoğu insanın başkalarıyla paylaşmayı sevdiği bir şey. Ama bunun gibi paranın büyük bir anlam taşıdığını biliyor musunuz – bu maneviyat ile bağlantılıdır.
  Sembolizmde, para genellikle güç, tarih ve değerle ilişkilidir. Çin sembolizminde para, sadece değer değiştirmenin yolu değil, aynı zamanda iyi bir şans sembolüdür. Bu yüzden para bulan insanlar, bunu iyi bir şans cazibesi olarak görüyorlar.
  Yolda bulunan paranın manevi anlamı nedir?

  Pekala, basit bir ifadeyle, para bulmanın size değer verildiğini söyleyebiliriz – sadece Dünya sakinleri arasında değil, ruh dünyasında da.
  Para bulmak, meleklerin ve ruhların size çok değer verdiğini söylemektedir. Ölen sevdiklerinizden gelen sevgi ve değer de olabilir.
  Para bulma, meleklerin ve ruhlarınızın, yeni düşüncelerinizin başarıya ulaşacağını ve pozitif kalmanızı sağladığını gösterir.Aynı zamanda birliği ifade eder – ruhlar ve sevdiklerinizle bağlantı kurduğunuzun hatırlatıcısı olabilir. Sadece bu değil, korkunuzu serbest bırakabileceğiniz ve yeni bir başlangıç yapabileceğiniz anlamına geliyor
  Kalbinizi fetheden herhangi bir korkuyu serbest bırakmalısınız çünkü ruhlar sizi izler ve size birçok konuda yardımcı olurlar. Bu, hayatınızda elde etmek istediğiniz olumlu değişikliği alacağınız anlamına gelir. Hedefinize odaklanırsanız başarıyı elde edersiniz.
  Not 1: Tabi ki önce sahibini bulmaya çalışın
  Not 2: Bulduğunuz tutarın bir miktarını paranın sahibinin niyetine sadaka olarak verin
   
 2. S£V®

  S£V® süper moderatör Site Yetkilisi Süper Moderatör

  152,861
  2,312
  36


  ZAHİDE Hanım emegine sağlık paylaşım için teşekkürler,
   
 3. zahide

  zahide Administrator Site Yetkilisi Administrator

  194,935
  1,437
  38


  teşekkürler sağol sev
   
Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş