Bu Site Nasıl Acıldı?, Sitenin Açılma Hikayesi, Köy Sitesi kurmak, Köy Sitesi Nasıl Açılır, Köy Adın

zahide 21 Haz 2008

1. arvasibey2

arvasibey2 ÜYE

6
    0
    0

birinci paragrafin sondan ikinci kelimesi HALKINA olacağına HALTINA şeklinde yazılmış.
    hatırlatayım istedim efendim

2. .

Uyarı için

çok Teşekkürler Kardeşim

Hatamızı duzeltik

.

3. zahide

zahide Administrator Site Yetkilisi Administrator

210,201
    1,898
    38

arvasibey2 ne dikkat hemde, nedense bazıları sadece eksik görüyor, bende buna sasırıyorum. bir harif eksikmis ne hata hemde.. neyse arvasibey yinede teşekkürler,

4. son-seyyide

son-seyyide ÜYE

98
    0
    0

ne güzel vefalı olmak vefalı bir adminenin sitesinde bulunmaktan şeref duydum
    saygılar efendim

5. By_Efsane

By_Efsane ÜYE

104
    0
    0

Bir parça katkımız olabilecekse ne mutlu bizlere benim burada olmama vesile olan son-seyide ablasına ve onun vasıtası ile tanışmış oldugum degerli yöneticim zahide ablasına tesekkürlerimi sunuyorum bir parça katkım olacaksa elimden geleni yapmaya gayret edecegim tesekkürler zahide ablası iyi ki varsın

6. Insani geldigi yeri unutmamasi elbette ki güzel birsey.Lakin unutulmamasi gereken bir sey var ki oda zahide ablanin vermis oldugu emeklerin karsiligini ona köy halkinin vermesi.Bu emegin karsiligi nasil verilebilir derseniz ki? O da; öncelikle siteye üye olmaniz sahip cikmaniz, en az zahide abla kadar bu siteyi önemsemeniz ve yapilan paylasimlara sadece bakmakla yetinmeyip yorum yazmaniz gerekiyor diye düsünüyorum.Bunlari neden söylüyorum? Bizde zahide ablanin yaptigini yaptik ama yeterli ilgiyi göremedigimiz icin.Saygilarimla...

7. zahide

210,201
    1,898
    38

al beyazım beni sanırım en çok sen anlarsın, evet sadece bakıyorlar hepsi facebookda orada ne varsa hiç anlamadım gitti benim köylülerimde dahil, yapacak bir sey yok onlar buraya gelmiyorlar bende facebook sitenin link atıyorum öle bakıyorlar, hani ya bu deveyi güdeceksin hikayesi varya aynen öle bizde diyardan gitmediğimize göre, yapacak fazla bir sey yok, çok teşekkür ederim böylede olsa beni onure ettin,

8. Abla malesef bu facebook acildiktan sonra bu tür forum sitelerine olan ilgi azaldi.Senin de dedigin gibi mecbur bu deveyi güdeceksin.Ama su da var bu tür sitelerden anlamayanlar cok oluyor.O yüzden istedigini alamaman normal diye düsünüyorumBen tsk ederim...

9. zahide

210,201
    1,898
    38

şu var kaliteli güzel seyler yaptınmı bir şekilde insanlar buluyor, sitemizi tam bir tanı dolaş biz genelde kendimiz üretiyoruz, kopyala yapıştır bizde çok azdır onu bile düzenleriz bir seyler ekleriz süsleriz, yani özel seyler yapıyoruz o zamanda farklı oluyorsun ve bir şekilde mükafatını görüyorsun sitemiz daha bir bucuk yıllık bu süre içinde bir sürü olumsuzluklor oldu host degiştim vs. buna rağmen çok mesafe katettik buda özel seyler ürettiğimizdendir, çerçevemizi kendimiz yapıyoruz , gifimizi kendimiz yapıyoruz, kısacası bir sürü seyi kendimiz üretiyoruz, su dalgalılar hep bizim google su dalgalılar yaz çıkanların hepsi bize ait,, ödülümüz sizlerin takdiri ne yapalim facebook beklesinler bakalım))))) bir gün onlarda buranın farkını görecekler))

10. karia

karia ÜYE

5
    0
    0

çokk basarılı bi girişimm,kutlarım sizii.örnek olması dileklerimlee.))

11. Asy@

Asy@ ÜYE

35
    0
    0

Zahide ablacim ,ne kadar duyarlisiniz bişeyler yapmaya çalışmak doğduğu büyüdüğü yer adına ,ALLAH yolunuzu açık etsin tebrikler ve başarılar diliyorum Asy@

12. Evet bu siteye, emegi gecen arkadaslara cok cok tesekkürler...

13. TheDarkLord

TheDarkLord ÜYE

30
    0
    0

Ben Göktepeli değilim ama çok güzel bir forum kurmuşsunuz tebrik ederim!

14. byabdullah

byabdullah ÜYE

20
    0
    0

zahide bacım canı gönülden tebrik ederim, başarılarınızın devaminı dilerim, foruma katkıda bulunan kardeşlerimede teşekkür eder, Allah razı olsun

emek varsa başarıda var demektir.

selam ve dua ile.....

15. 26kavak

26kavak ÜYE

1
    0
    0

Siyah üzerine kırmızı yazılar zor okunuyor. Daha açık renkler kullanılabilir.

16. maçakızı

maçakızı ÜYE

1
    0
    0

Selam Zahide hanım.Öncelikle sitenizi açma hikayenizi okudum vede sizi taktir ettim.Vefalı insanlar yüreği güzel insanlardır bilirim.
    Sitenize radyo teması yapmak için resimler ararken ,tesadüfen ulaştım vede çok beğendim. Yüreginize,ellerinize sağlık.Emeği olan herkese,hakkınızı helall edin diyorum.Kolay gelsin..SAYGILARIMLA

17. STRaNGeR8

STRaNGeR8 Co Admin Site Yetkilisi Co Admin

36,422
    941
    39

maça kızı aramıza hoşgeldiniz sizinde paylaşımlarınızı ve yorumlarıunızı bekleriz
    kalıcı olmanız temennisi ile güzel forumlar dilerim

18. zahide

210,201
    1,898
    38

takdirinize teşekkür ederim helal hos olsun, her zaman bekleriz strangerinde dediği gibi sizde tema yapıyorsanız sitemizde paylaşmanız bizi onure eder,

19. selam araniza katilali 1 afta oldu goktepeliler o kadar buyuk masallah gez gez bitmiyor her acilan sayfa bi ayri guzelik once zahide ablam o guzel yuregine saglik ALLAH gonlune gore verir insallah harika otesi bi ortam yaratin :girl_in_love::girl_in_love:cok tesekur ederim ablacimm...
    tum emegi gecen arkadaslar tesekurler guzel paylasimlariniz icin emeginize yureginize ellerinize saglikk:Mauridia_22:

Moderatör tarafından düzenlendi: 26 Ara 2012

20. zahide hocam siz sadece köyünüze değil ülkenin dört biryanındaki insanalrada bişeyler sunuyorsunuz bu vefanız ve insnalara faydalı olmak adına yaptığınız şeyler öyle küçümsnecek şeyler değil taktire şayan, ben kendi adıma size teşekürlerimi ve saygılarımı sunyorum.. Rabbim yolunuz açık etsin...

Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş