Bu Site Nasıl Acıldı?, Sitenin Açılma Hikayesi, Köy Sitesi kurmak, Köy Sitesi Nasıl Açılır, Köy Adın

zahide 21 Haz 2008

1. Offff bense tam tersi çok çabuk ağlayan ama çok cabuk da gülenim

benim hayata en çabuk aglıyacağı şey anne veya babadır

...

2. zahide

zahide Administrator Site Yetkilisi Administrator

210,274
    1,900
    38

gif'in anlamına bakarmısın tüm hayatımız orada,, herhalde belirli bir zamandan sonra insan daha bir duygusallasıyor. ben hemen hemen hiç ağlamazdım.. hep güclü olacaz yaaa... ama son zamanlarda daha kolay ağliyorum... tabiki bunlar insani seyler.. belirli bir zamandan sonra her sey daha bir anlam kazanıyor..

3. Zahide ben 57 yaşında yım ve nasıl bir duygu selını yaşıyorum bilemesin Allahım herkezin çocuğunu bağışlasın

...

4. Bende 60 mışımı gerilerde bıraktım geriye baktığımızda bir gün gibi değilmi ?
    Ama doğduğumuza ne kadar inanıyorsak bu alemden ayrılacığımızada o derecede inanıyoruz değilmi?
    Benim inancım şudur ki ; inandığım ve taptığım Rabbım en güzellerini verecektir.
    Sonra ölüm ölüm dediğimiz nedir ki;
    Bir odadan ötekine geçmek değil mi?
    En güzeli zamanı geldiğinde
    ''Al kardeşim bal kardeşim ,ben yoruldum sen oyna''
    Sizleri çok sevdim,Rabbımdan herşeyin gönlünüzce olmasını dilerim,
    Dostlarım.
    Neylersin ölüm herkesin başında.
    Uyudun uyanamadın olacak.
    Kimbilir nerde, nasıl, kaç yaşında?
    Bir namazlık saltanatın olacak,
    Taht misali o musalla taşında.

?????

5. arnavutali

arnavutali ÜYE

1,825
    0
    0

[​IMG]SEVGİLİ ZAHİDECİM SATIRLARIMA BAŞLAMADAN ÖNCE BU GÜZEL SİTEYİ AÇTIĞIN İÇİN TEŞEKÜRLER BENİ BU SİTEYE GETİREN MAVİŞİMEDE ÇOK TEŞEKÜR EDİYORUM SENİN GİBİ BİR GÜZEL DOSTTU KAZANDIM TÜM GÜZEL GÜNLER SENİNLE OLSUN ALLAHA EMANET OLZAHİDEM SİZ BENİM CANLARIMSINIZ

6. DJ SINCE

DJ SINCE ÜYE

1,279
    0
    0

sevgili ablam ben aranıza yeni katildim ve ilk seni tanıdım ama sunu samimi
    olarak söyleyeyim gercekten harika bir is yapmisin en azından dogdugun ve suyunu ictigin köyün icin süper bir site yaratmisin ve iyi dostlarinla güzel bir tanıtım yapıyorsun buranın yürümesinde suan icin tanıdıgım basta sen olmak üzere bilge abime arnavut aliye mavise nilim katkılarından dolayı ve güzel calısmalarından dolayı tsk eder herseyin senin istedigin ve arzu ettigin gibi gerceklessin DJ SINCE

7. baha

baha ÜYE

2
    0
    0

Tebrik ederim.

8. firari

firari ÜYE

277
    0
    0

çok iyi iş yapmışınız emeğinize sasğlık

9. iyiki bu site açılmış iyiki ben bu siteyi bulmuşum
    iyiki sizlerii tanıdımm iyiki varsınızzzzz sizleri seviyorumm....

10. giz@emli

giz@emli ÜYE

160
    0
    0

Sizleri tebrik ediyorum.Keşke herkes doğp büyüdüğü yeri unutmayıp bi şeyler yapsa, yolunuz açık olsun...

11. zahide

210,274
    1,900
    38

güzel yazılrınız için teşekkür ederim.

12. tersinim

tersinim ÜYE

535
    0
    0

Duygularımı ifade edecek kelimeler bulamadım. Sadece...Allah razı olsun.

tersinim teşekkürler, beni duygulandırdın,

13. ZeYNeP

ZeYNeP ÜYE

33
    0
    0

:)) iyi ki acmisin siteyi bizleride burda bulusturdun,Bütün dünya benim olsa bir tek ANNEM etmez.:))

14. Gulay

Gulay ÜYE

2,063
    0
    0

tesadüf buldum bu siteyi ama iyiki bulmusum iyiki acmisiniz çok degerli seviyeli arkadslar var iyi ki yolum düsmüş buralardan geçip sizleri tanimişim hergün girmeden yapamuyorum aklim sizlerde oluyo acaba arkadslar bugünde neler yaptı harikaa bidostluk emegi gecen herkese çokkk çokk tskrlerrr bukadar can dostların arasında olmak çok güzelll tşkrler tşkrlerrr

15. zahide

210,274
    1,900
    38

gülay güzel dileklerin için teşekkürler, burada arkadaslarla günlerce aylarca emek veriyoruz, sabahlara kadar buralardayız daha güzel nasıl yapabiliriz daha iyi nasıl olur diye, bizim bütün bu emeklerimizin karşılığı sizlerin bu güzel sözleri, bizde iyiki sizi tanıdık iyiki buradasınız, amaç güzel vakit geçirmek, güzel vakit geçirirkende bir seyler üretmek ve faldalı olmak bunu başarırsak ne mutlu bize, tekrar aramıza hos geldiniz,

16. zahide

210,274
    1,900
    38

zerdali sağol varol her zaman gelin burada olun, güzel paylaşımlar yapalım. tekrar hos gelidiniz,

17. zahide

210,274
    1,900
    38

zekiiiiiiiii seni burada görmek ne güzel.. beni ağlatacan.... kaç yıl oldu seni görmedim.. yolda görsem tanımam.... zeki inan b eni ağlattın..iyisin insallah,

18. ßy_AyDoS

ßy_AyDoS ÜYE

71
    0
    0

Sayfanızı beğendim açıkcası elinize sağlık başarılarınızın devamını dilerim.

19. zahide

210,274
    1,900
    38

teşekkür ederim sağ olun var olun,

20. Çok teşekkür ederiz
    Ömer
    Katkılarından dolayıda sağ olasın.

Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş