Bu Günün Çocukları,Yarının Büyüklerine ,23 Nisan Mesajı

STRaNGeR8 23 Nis 2011

 1. STRaNGeR8

  STRaNGeR8 Co Admin Site Yetkilisi Co Admin

  36,451
  944
  39


  Sevgili Çocuklar,
  Bugün ülkenin her köşesinde, Türkiye Büyük Millet Meclisi'nin açılışının 91. yıldönümünü ve Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nı gururla kutluyoruz.

  Bu vesileyle hepinizi sevgiyle, muhabbetle selamlıyorum. Yarının büyükleri çocuklarımızın sevincini ve coşkusunu paylaşmaktan büyük bir mutluluk duyuyorum.
  [​IMG]

   

 2. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı, çocuklarımızın bayramı olmakla birlikte, bizlere de gurur duyacağımız şekilde, onları iyi yetiştirme zorunluluğumuzu hatırlatmalıdır. Cumhuriyetimizin Kurucusu Büyük Önder Atatürk'ün Türk çocuğu ecdadını tanıdıkça, daha büyük işler yapmak için kendinde kuvvet bulacaktır' sözü, çocuklarımıza karşı sorumluluklarımızı işaret etmektedir. Ülkemizin hangi şartlarda, hangi zorluklarla kurulduğunun çocuklarımıza iyi öğretilmesi, iyi özümsetilmesi; hiç kuşkusuz onların, ailelerine, içinde yaşadıkları topluma ve Ülkemize faydalı olma azimlerini, kuvvetlerini artıracaktır. Çocuklarımıza yaşatacağımız bayram sevinci, onların ulusal egemenlik bilinci ve ulusal egemenlik değerleriyle bütünleştiğinde değer kazanacak ve anlam bulacaktır.

  Bu vesile ile, tüm çocuklarımızın Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nı kutluyor, başta bu anlamlı günü Türk ve dünya çocuklarına armağan eden Ulu Önder Atatürk olmak üzere, ulusal egemenliğimiz için savaşmış tüm kahramanlarımızı, şehit ve gazilerimizi bir kez daha şükranla ve rahmetle anıyoruz


  [​IMG]   
 3. öyküm

  öyküm ÜYE

  3,063
  0
  0


  23 nisan

  23 Nisan Bu bayram bizlere Atamızdan armağan, Sevinelim çocuklar Bugün 23 Nisan. Şanlı bayrağımızla Donatalım dört yanı, Büyük coşku içinde Kutlayalım bayramı. Şu yirmi üç Nisan’ı, Ne kadar çok severim. Neden diye sorsalar; Kendi bayramım derim. Hiçbir bayram veremez Bana onun tadını, Ata’m çocuk bayramı Koymuş onun adını. Yaşa 23 Nisan, Sevinmeyen yok inan, Saçtığın mutlulukla, Neşe doluyor her yan. Bugün 23 Nisan Ulusal Egemenliğin, Sembolüdür bu bayram, Seviniriz, coşarız, Bugün 23 Nisan. Bütün ilkelerinden, Ayrılmadık hiç bir an, Bu da olsun bizlerden, Atatürk’e armağan.Süsledik bütün alanı, Coşku sardı her yanı, Unutma sakın Ata’nı! Kutlayalım bayramı. En yükseğe asalım, Ay yıldızlı bayrağı, Unutma sakın Ata’nı! Kutlayalım bayramı. Bugün 23 Nisan En güzel şiirleri, Okuyalım bu bayram, Sevinelim coşalım, Bugün 23 Nisan. İşte neşe işte haz, Bundan ünlü gün olmaz, Bu ne güzel şeref şan, Bugün 23 Nisan Günü Büyük Türk milletinin, Coştuğu gündür bugün, Her 23 Nisan’da yapılır, Sanki vatanda bir düğün. Büyük bir huzur kaplar, Bütün yurdun üstünü, Bayrak, flama, çiçekler, Bugünün özel süsü. Atamız armağan etmiş, Bize bu mutlu günü, Sevinelim coşalım, Her 23 Nisan günü.Hoş Geldin 23 Nisan Bugün çocuk günüdür, Dünyanın düğünüdür, Ulusumun ünüdür, Hoş geldin 23 Nisan. Bağımsızlık özüdür, Kardeşliğin günüdür, Atatürk’ün sözüdür, Hoş geldin 23 Nisan. Şiirleri Atamıza Koşalım Ne mutlu ki bizlere, Çocuk bayramı bizde. Sevinelim coşalım, Atamıza koşalım. Çiçekler elimizde, Sevgisi kalbimizde. Sevinelim coşalım, Atamıza koşalım. 23 nisan deyince, Akla gelir O önce.
  BUGÜN 23 NİSANgoz:goz:goz:
   
  Moderatör tarafından düzenlendi: 23 Nis 2011
 4. öyküm

  öyküm ÜYE

  3,063
  0
  0


  çokmu uzun oldu ne :D:D:D
   


 5. Tüm Türk Ulusunun
  Egemenlik Ve Çocuk Bayramını
  Candan Kutlarım

   
Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş