Bir düğünde en iyi giyimli kişi ve stil sahibi damat olmanın yolları, Damat stili nasıl olmalıdır, d

nutella 31 Eki 2012

 1. nutella

  nutella ÜYE

  181
  0
  0


  Her yıl milyarlarca lira kıyafetlere harcanıyor. Maalesef bunlar bir stil almaya yetmiyor, buna inanabiliyor musunuz) Bu harcamalar çoğunlukla bir stil alamadı çünkü üzerinde düşünülmeden yapıldı. Yolunuz bir düğün, nişan, özel bir davet, havaalanına, alışveriş merkezlerine düştüğünde çevrenize bir göz atın. Stili oturmuş giyinenleri hemen fark edeceksiniz, bunun sihirli formülleri yok ve dışarıdan fark edilebilir. Akıllı güzel giyiniş erkekleri hemen diğerlerinden ayırıyor. Saçları, giyim stilli, aksesuvar ve mükemmel ayakkabılar. Yürüyüşlerine duruşlarına güzel giysinin nasıl etki ettiğini göreceksiniz.

  [​IMG]

  Her zaman dediğim gibi özel bir davette, toplulukta en iyi giyimli ve dikkat çekici kişi olmak asla kötü bir şey değildir. Bu arada fark ettiğim en önemli şey bazı erkekler kendilerine oturan, yakışan kıyafetleri nasıl seçeceklerini bilmiyorlar. Kıyafetlerinin omuz kısmındaki omuz bitimi omuz kaslarında bitiyor yada boyun kısmı fazlasıyla büyük ve geniş. Biliyor muydunuz bedeninize oturan bir ceket giydiğinizde ve önünü ilikleyip çektiğinizde arada sadece baş parmağı kadar aralık kalması gerekir? biraz daha fazla boşluk varsa anlayın ki o ceket size uymamış . Biliyorum ki serbest giyim günleri, arkadaş davetleri yaşamınızda vardır. Ama cidden bu bol jeanler eski püskü sneakers ve tshirt manasına gelmez.
  Şimdi stil konusunda neler yapabiliriz buna bakalım.
  Daha önce söylemiştim ama bir daha söylemem gerekir. Bir takım, smokinle işi oldu bittiye getiremezsiniz. Ona tarzınızı da eklemeniz gerekir. Evet sevgili erkekler, bu eksik aksesuvarlar… Kıyafetinize cep mendilleri ekleyin , müthiş bi kravat müthiş olur, harika ayakkabılar. Çoraplar bile şıklığınıza katkıda bulunabilir.
  Bir etkinliğe giderken marka ve özelliği olan çoraplar giymelisiniz . Evet hep dikkat çekerler. Takım elbise başlamak için iyi ve mükemmel ama eklenti yapılması gerekir ve takım elbiseyi seçerken iyi bir takım elbiseciye, smokinciye gitmenizi öneririm ve satış yapan kişinin beğenilerine, sizinle ilgili sezgilerine güvenin ve ona yeni trendleri, renkleri sorun ve eğer bu seçim ve stil oluşturmakta kendinize güvenmiyorsanız nasıl kombin edileceğini sorun ayrıca eğer bi arkadaşınız yada iş arkadaşınız varsa çok iyi giyinen ve stillerini beğeniyorsanız onlara birkaç soru sorun, fikirlerini alın, onlara güvenin bu yaptığınızdan çok onurlandıracaklardır.

  Eğer takım elbisenizi, smokininizi kiralık alacaksanız da size verdikleriyle muhtemelen geçen asır evlenmiş gibi gözükürsünüz bizde bunu istemeyiz dimi ?
  Bir çok damat kazınmış kol düğmeleriyle kollarını süsler. Boyut önemli değil
  Konsepti baya basit ama aynı zamanda batırması da basit çünkü bir çok erkek tam olarak ne aradıklarını bilmez güzel bir şekilde dikilmiş bir takım elbise sizi milyon kat daha iyi gösterir bir kıyafet seçerken omuz kısmının omza denk geldiğinden emin olun konsept baya basit değil mi ? Şimdi dışarıya bir göz atın kaç tane erkeğin dışarıda bu kuralı bozduğunu görün
  Kalite her zaman kazanır.

  Her zaman özel hazırlanmış bir takım elbiseyle raftan alınmış bir tanenin arasındaki farkı görebilirsiniz. Kumaş, dikiş çizgileri vb. Dikim yaptırabileceğiniz bir terzi tanıyorsanız aylarca öncesinden buna başlamalısınız. En az 6 aylık bir dönem dikim ve provalar için gerekebilir.
  Kiralık smokin ve takım elbise olursa
  Eğer kiralıyorsanız en iyi yerine gidin. Öyle bi yere gidin ki stokları, çeşitleri olsun ve istediğiniz türü deneyebilin ve asla görmediğiniz, denemediğiniz, üzerinizde hissetmediğiniz bir takımı ısmarlamayın bu sadece kutuya sarıp atacağınız bir kıyafet değil bu yüzden onun üstünüzde biraz kalmasına izin verin, kontrollerinizi yapın.
   
 2. zahide

  zahide Administrator Site Yetkilisi Administrator

  214,969
  1,963
  38


  hepsi güzel paylaşımlar,
   
 3. nutella

  nutella ÜYE

  181
  0
  0


  Beğenmenize sevindim
   
Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş