bilmece (mantık sorusu), Güzel Mantık Soruları, Düsündüren Mantık Soruları, Yeni ve güzel Mantık Sor

mekkemm 14 Haz 2012

1. mekkemm

mekkemm ÜYE

71
    0
    0

Yağmurlu bürgünde bir evde parti düzenlenir Partinin ilerleyen saatlerinde Ahmet Bey'in olmadığını farkederler Ertesi gün mahkemeye gidip olanları anlatırlar Hakim sorguya alınacaklarını söyler Bahçıvan şöyle anlatır:"Hava
    yağmurluydu Kulübemde oturuyordum İçim sıkılmıştı hava almak için dışarı çıkım köke doğru köşkün bir camından içeriye bakmak için cama doğru yaklaştım cam buharlanmıştı camı sildim ve Fahrettin Beyi cinayeti işlerken gördüm der Sonra hakim yalan söylüyorsun ve katil sensin der Sizce neden hakim böyle söyledi?

cevaplarınızı bekliyorum... :)

2. :))) buldum galiba ama söylemeyim:D

3. elizan

elizan ÜYE

9,034
    0
    0

adımı fahrettinmiş:))) tskler paylaşıma...

4. zahide

zahide Administrator Site Yetkilisi Administrator

211,187
    1,909
    38

bir polise sordun bunu))) yağmur yağıyorken cam nasıl sislenir))) yalan söylemis bahçıvan))

5. Dışardan ne kadar silerse silsin bahçıwan içeriyi göremez :D camlar içerden buğu yapar...Yağmurlu hawada buğu yapmazmı?

6. mekkemm

mekkemm ÜYE

71
    0
    0

külkedisi ablam dogru dışarıdan buğulanmaz cam :))

7. zahide

zahide Administrator Site Yetkilisi Administrator

211,187
    1,909
    38

bende onu dedim kıs))))) anaaaa yağmur varken dısarısı nasıl puslanır dedim ya)))

8. hahahaha tekrar okudum yazdını bacım şimdi anladım cewabını:D:D cinayeti çözmüşümde bacımın yazıyı çözememişim...ayyy koptummmm:D:D

9. mekkemm

mekkemm ÜYE

71
    0
    0

o zmn ikiniz kazandınız :))

10. tskler super bi soru ve aciklamaa....

Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş