bilin ben kimim

mamedo 6 Oca 2009

1. mamedo

mamedo ÜYE

51
    0
    0

2. zahide

zahide Administrator Site Yetkilisi Administrator

211,783
    1,930
    38

Ynt: bilin ben kimim

mamedo ben taniyorum seni sen mamadosun hadi hos geldin yeniden...sende çok yakisiklisin beya)))

3. mamedo

mamedo ÜYE

51
    0
    0

benmi yakışıklıyım ablsımm ben kendimi beğenmiyoruki cirkinim hata yakışıklık yanımdan bile gecmiyorr :))

4. zahide

zahide Administrator Site Yetkilisi Administrator

211,783
    1,930
    38

oooo mamedo haksızlık etme valla yakisiklisin..

5. Ynt: bilin ben kimim

MAMEDOO KIMDIR SLM OLSUN ONA KIM OLDUNU KENDISI YAZARSA BENCE IYI OLUR AMA ABLAMA KATILIYORUM COK KARIZMA VE YAKISLI VE MUTEVAZI BI MAMEDOO ISMINI KENDINI TANITIRSAN BENCE IYI BURDA INSANLAR BIR BIR TANISYOLAR BEN FAYDASINI GORDUM VE COK MUTLUYUM.15 YILDIR GORMEDIGIM DAYIMIN COCUKLARINI BURDA BULDUM VE HER GUN SLM LASIYORUZ AZ BISEMIDIR BU /DAYIM MERHUM HACIBEKIR CAN CENABU ALLAH RAHMETILE MUAMELE ETSIN amin amin (bu yaziyi okuyan kardeslerimden merhum icin ALLAH rizasi icin fatiha okuyunuz :bizede cok lazim olacak belki yarin belkide yarindanda yakin kim bilirr.....ya bak mamedo bak senden basladim nereye gitti yazinin ucu ve sende vesile oldun:vVVVVE EN BUYUK VESILE AYSEDUDU ABLA CEDDINIZE ALLAH RAHMETINI VERSIN aminn

6. sakinleme

sakinleme ÜYE

297
    0
    0

h.g abi aramıza

7. mamedo

mamedo ÜYE

51
    0
    0

ÖNCELİKLE BENİ ARANIZA KABUL ETTİĞİNİZ İÇİN COK AMA COK TŞK EDERİMM BENDE BATMANDAN KATILIYORUMM OFFFFFFF KENDİMİ ŞİMDİ SİZE NASIL TANITIM YAAAAAAAA SEVGİ VE SAYGIYA ÖNEM VERİRİM ZAMANLA TANIRSINZI BENİ ARTIK

8. Ynt: bilin ben kimim

mamedo hsg aramıza her ınsan guzeldır sende eksık olan nevar belkıde herseyın fazlası onemlı olanda saglık lı olmaktır tekrar hsg

9. mamedo

mamedo ÜYE

51
    0
    0

10. ufuk

ufuk ÜYE

416
    0
    0