Bende kendimi tanıtayım.

FirstLady 15 Şub 2010

1. FirstLady

FirstLady ÜYE

13
    0
    0

kızım ve ben

2. FirstLady

FirstLady ÜYE

13
    0
    0

buda oğluşum.

3. FirstLady

FirstLady ÜYE

13
    0
    0

ve evimin sevimli yaramazı çilek hanım.

4. zahide

zahide Administrator Site Yetkilisi Administrator

211,734
    1,930
    38

leydi aramıza hos geldin ne güzel geldin, hatta köyümüze hos geldin biliyorsun burası köy sitesi bizi onurlandırdın , bende izmirde ikamet ediyorum karşıyaka bostanlıda oturuyorum, sitemize gelemen çok sevindim insallah güzel paylaşımlarımız olur, allah çocuklarına uzun ömürler versin, tekrar hos geldin

5. FirstLady

FirstLady ÜYE

13
    0
    0

canım bende manavkuyu tarafında oturuyorum. eskiden bornovaya bağlıydık. şimdi bayraklı olduk.

6. FirstLady

FirstLady ÜYE

13
    0
    0

öğretmen olarak pek çok köyde görev yaptım. oraların tadı hala damağımda.

7. zahide

zahide Administrator Site Yetkilisi Administrator

211,734
    1,930
    38

O zaman köyümüzde yabancılık çekmessin))) hatta bir şalvar bir yemenide vereriz ah ne rahat olur köyde bu kıyafetler, yazın ben şalvar giyoruyorm köyde, köy hayatı başka bir sey anlatılmaz yaşanır , köy hayatını merak eden gelmek isteyen buyursun köyümüze herkes misafirimizdir, leydi burada olsa köyü yaşamaya çalısıyoruz hemde hizmet etmek istiyoruz tekrar tekrar hos geldin,

8. FirstLady

FirstLady ÜYE

13
    0
    0

canım benim eşim malatya'nın köyünden. oraya gidince mecburen şalvar giyiyoruz. köyde pantalona iyi gözle bakılmıyor. bizde çözümü şalvarda bulduk. rahatta oluyor bence.

9. naciye

naciye ÜYE

191
    0
    0

valla hepsi hepsideee sevimli kediniz cilek cok tatli ismi gibi kendide tatli aman nazar degmesin *masallah * diyeyim :)))

10. FirstLady

FirstLady ÜYE

13
    0
    0

evet canım kedim çok iyidir. o benim can yoldaşım. 3 haftalıktı elime geldi. şimdi 4 yaşına girecek. allah ona ömür versin. kaybedersem çok kötü olurum herhalde.

11. eXCaLiBuR

eXCaLiBuR ÜYE

507
    0
    0

Hos qeLdiniz iyi ForumLar

Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş