ben semih ayse teyze avni ve medinenin ogluyum babannemin corekleride cok guzel

goktepenin.enistesi 1 Şub 2009

1. MLTM

MLTM ÜYE

252
    0
    0

Ynt: ben semih ayse teyze avni ve medinenin ogluyum babannemin corekleride cok guzel

Semih ve kardes'i Serhat

[img width=687 height=600]http://img207.imageshack.us/img207/2025/semihserat.png[/img]​

2. zahide

zahide Administrator Site Yetkilisi Administrator

211,315
    1,910
    38

Ynt: ben semih ayse teyze avni ve medinenin ogluyum babannemin corekleride cok guzel

amanın semih abimi oldu, kardeside semih rakip hanı oda yakısıklı olacak gibi, allah analı babalı büyütsün omurleri uzun olur insallah çok tatlılar.

3. MLTM

MLTM ÜYE

252
    0
    0

Semih ve kùzenleri Yasin ve Mikail
    ( Canan 'in cocuklari )

[img width=678 height=600]http://img139.imageshack.us/img139/8850/mikiyasisemi.png[/img]​

4. zahide

zahide Administrator Site Yetkilisi Administrator

211,315
    1,910
    38

anaa bunlar üç slahsörler gibiler, yavv ne yakısıklı bunlar böle, canan oğlanlarda hani tam göktepeliler, allah bagislasın onlarıda, meltem can paylasım için teşekkürler.

5. Ynt: ben semih ayse teyze avni ve medinenin ogluyum babannemin corekleride cok guzel

ana benim kucuk kuzenler ve semih immm vay yakismislar uclu delikanlilar ,semih kocamnan herif oluyor artik; ve benim kucuk kuzenlerde masaallah yakiyorlar eee bu bizde var genlerde geliyormusss meltoosss cummm , fotoyu koyan gonderen yayinlayan ezcumle mutesekkurum kendilerine ........

6. Ynt: ben semih ayse teyze avni ve medinenin ogluyum babannemin corekleride cok guzel

amma velakin semih avninin karizmayi asiyor gibi

7. Canan

Canan ÜYE

50
    0
    0

meltemim oncelikle ellerine saglik canim cok guzel olmus kiskananlar catlasin insallah ;) hala ve omer abi yurumlariniz icin tesekkuler e kimin ogullari demi tabi yakisikli olacaklar :D ama semihimde cok tatli allahim 4 dunude nazardan saklasin
    4 derken serhatimda var tabi bebisimiz teyzesi kurban. iste bunlar halaminda dedigi gibi goktepenin yakisiklilari
    omer abi sanada katiliyorum hani genlerimizde var demissin ya :) .

8. Ynt: ben semih ayse teyze avni ve medinenin ogluyum babannemin corekleride cok guzel

evet canan serhat i unutmadik ama fotoya mltm almamis yani uc luye , evet bu genlerde gelen bisey , insan nesli iki yuz yilda gelisim yada gerileme gosteriyormus , canan bu arada yasinle mikail tam delikanli olmuslar masaallah , semih le serhata abilik yapacak senin oglanlar bunu anladim ALLAH bahtlarini acik etsin ,cocuklarin genleri bi yana anne ve babalari duzgun ve cocuklarda kalem gibi duzgunler ,

9. naciye

naciye ÜYE

191
    0
    0

semihhh köydeki halini cok begendim nede olsa yarin köylüü tam bi köylü cocugu gibi cikmişsin =))) ayy medos kıss sanada valla tambir köylü kadini olmak yakisirdi heheh :D düsünemiyorum salvar falan :p artik olmusken eniştede köyde coban hahahah :p

10. naciye

naciye ÜYE

191
    0
    0

oy oy oyy kimler gelmiş yaff semihin yeni haliyle beraber canomun mikoşla yasinide gelmis aman aman mansallah yha walla cano kocaman olmuslar allah anali babali saglikli bir ömür nasip etsin kuzulara.. insallah yaza görüsmek nasip olur hepinizle ;)

11. naciye

naciye ÜYE

191
    0
    0

amannn serhattttt h.g kocaman olmusunnn... ne tatli seysin sen öylee MANSALLAH yha .. hadi bakalim yaza kadar az daha büyü köyde koş yürü toz toprakla taniş az :D :)

12. Ynt: ben semih ayse teyze avni ve medinenin ogluyum babannemin corekleride cok guzel

eline saglik baldizim cok super foto benim mltm baldizim biricik vallah ya benim baldiz bu iste harikaaaa tskler baldizim butun yorumlara cok tskler

13. Canan

Canan ÜYE

50
    0
    0

naciyem yorumun icin tesekkur ederim canim evet buyuduler ablasi yasin az kaldi bana yetisti yani. insallah yazin gorusuruz birtanem eh az kaldi birazdaha sabir diyelim demi :D ama gercekten cok ozledim memleketimi ya iple cekiyorum inan :'( hadi mucukkk :-*

14. MLTM

MLTM ÜYE

252
    0
    0

oyy oyy canomm bak iple cekiomus :D Hrkers'e tskurler yorumlar icin

Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş