ben semih ayse teyze avni ve medinenin ogluyum babannemin corekleride cok guzel

goktepenin.enistesi 1 Şub 2009

1. [​IMG]

2. Ynt: ben semih ayse teyze avni ve medinenin ogluyum babannemin corekleride cok guzel

AVNI VE MEDINE OGLU SEMIH DUNYA TATLISI ALLAH OMRU UZUN VE SAGLIKLI BUYUMESINI HEPIMIZEDE GORMEYI NASIP ETSIN /AMA SEMIH COK TATLI VE GUZEL YAKISIKLI ALLAH BAGISLASIN PAYLASIM COK GUZEL/ EEE SEMIH KARIZMA BI BABANIN OGLU OLACAKKKK O KADAR DEMIII ..........

3. Ynt: ben semih ayse teyze avni ve medinenin ogluyum babannemin corekleride cok guzel

PARDON COREK KONUSUNA GIRMEK ISTEMIYORUM SADECE BAKMAK BILE YETER COREK BI GUZEL SEMIH COREKTEN GUZEL BEN ORDA OLSAM COREK E BAKMAZ SEMIH KUCAKLARDIM CUNKU COK TATLI YAAAAAAAAAAA SEMIHCIKKKK

4. zahide

zahide Administrator Site Yetkilisi Administrator

212,527
    1,933
    38

Ynt: ben semih ayse teyze avni ve medinenin ogluyum babannemin corekleride cok guzel

oyoyoyyyy amanın kim gelmissss,,,,semihcim hos geldin sefalar getirsin sen ne güzelsin öle insallah ayse teyzende sana katmer yapar allah bagıslasın ne tatli...

5. MLTM

MLTM ÜYE

252
    0
    0

Ynt: ben semih ayse teyze avni ve medinenin ogluyum babannemin corekleride cok guzel

aaaaaaaaaa $aadi semih :)

6. zahide

212,527
    1,933
    38

kıs meltos taniyormusun yoksam)))

7. MLTM

MLTM ÜYE

252
    0
    0

:))) hala o bniim yigenim, teyzesi oluom :p

8. MLTM

MLTM ÜYE

252
    0
    0

ansa yengem'in corekleride cok datludur

9. naciye

naciye ÜYE

191
    0
    0

oyy demek bizim radyoda kacaklik yapan buu.. ne tatlisin sen yaff semihh.. radyoyada cok güzel yaziyon arada gelip dek gelise basip kaciyonn ben seni cok sewdim walla mansallah allah anali babali büyütmek nasip etsin kardesinede slm sole.. hi sahi bu arada senin pabucda dame gitti heralde demii kardes gelincee.. yok atilmaz eger atilirsa gel radyoya yaz cwp bekliyom semihh tmm mi canim :) :)

10. kadirer

kadirer ÜYE

33
    0
    0

semihicim kastane corek yedin))) semih hkan amcan seni besiktasli eti unutma hadi cok yakisklisin hgg bizim gkoye cok tatlisin :D

11. Ynt: ben semih ayse teyze avni ve medinenin ogluyum babannemin corekleride cok guzel

masallahhhh semih hosgeldin yiyenim sevket amcan öpüyom

12. MLTM

MLTM ÜYE

252
    0
    0

hyrrrrrrrrrrr olmazz yha semih GALATASARAY'li bikere yaaf BESIKTAS 'a hayir

13. zahide

212,527
    1,933
    38

melteme her halde biliyoz kisss esprik yaptik))))

14. kenan

kenan ÜYE

43
    0
    0

ayni dayilari massallah
    bide sanki cim bomlu gibi........

15. Ynt: ben semih ayse teyze avni ve medinenin ogluyum babannemin corekleride cok guzel

kenan dayiiiiiiiiiii ilk once babam gibi karizmatik ol ok

16. Ynt: ben semih ayse teyze avni ve medinenin ogluyum babannemin corekleride cok guzel

AAAAAA MLTM SASIRMIS SEMIH I GORUNCE /PEK KARIZMA LAKIN SEMIH BIN KEZ MASAALLAH VE KENAN DAYISI SEMIH IN KARIZMA TAM DA BABASI GIBI KARIMATIK YAAA COCUK YOK BEE /IFTIHARR ET KENAN BOYLE KARIZMATIK ENISTEMIZ VAR DIYE LUTFENN KISKANMA AVNIYI, CALISSANDA OLMAZ KENAN BU KARIZMA ISI DOGUSTANNNNN AVNIYEEEE BAKK KARIZMATIK DOGMUSSSSS O KAAAAA/ SELAM VE SEVGILERIMLE AVNI VE KENANCIMA ARTI BU NOTLARI OKUYAN KARDESLERIME.....

17. cimbomlu emre

cimbomlu emre ÜYE

45
    0
    0

eniste tabiki babasigibi karizmatik olacak babaannesinin cörekleriniyiyecekte buyuyecek emre abisigibi karizmasi olacak tabikide babasini kariz mada solluyacak ferhataslanida görelim eniste ellerindeöperim avni amcasaygilarimla ayrica medine halami n ellerinden öperim hoccakal halam

18. ufuk

ufuk ÜYE

416
    0
    0

hsg aramiza

19. MLTM

MLTM ÜYE

252
    0
    0

sadiiiii

20. MLTM

MLTM ÜYE

252
    0
    0

Semih'in köydeyken halii :D

[img width=400 height=600]http://img524.imageshack.us/img524/9417/cimg0803w.jpg[/img]​

Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş