Bedava Sitemde Site Nasıl Açılır, Bedava Site Nasıl Kurulur, Sitelere index Nasıl eklenir Resimli An

Karayel 9 Mar 2011

1. vildan_35

vildan_35 ÜYE

7
    0
    0

öncelikle bana geri döndügnüz için teşekür ederim ben kendi sitemi açmaya çalışıyorum önceden mynetten alıyordum indeksi ve temaya ait resimleri tek tek yüklenip atılıyordu ama uzun zamandır radyo işleriyle ugraşmadim geri dönüş yapayim dedim bu seferde my net kalkmış sizin tarif etiginize göre yaptim nerde yanlış yapıyorum bilemedim yada indeksi yüklerken bi hata yapıyorum dediğim gibi flatcast radyo bölümü çikiyo ama sitenin kendisi çikmiyo lütfen yardımcı olursanız sevinirim tekrar teşekürler

2. DJF@IK

DJF@IK Cezalı

581
    0
    0

paylaşım için teşekkürler fakat menü saklama kodunda virüs var ben kodla değil navigasyon başlığına bir boşluk yapıyorum gizleniyor zaten yani radyo sitesinin menüsünü saklamak için koda gerek yok

3. DJF@IK

DJF@IK Cezalı

581
    0
    0

merhaba vildan hanım mynette birgo blog sistemine geçtiği için siteler kapatılmıştır ancak paralı üyeliklerde mynet sitesi mysiteden site vermektedir eğer radyo sitesi açacaksanız benim 6 yıldır kullandığım www.tr.gg diğer adı www.bedava-sitem.com sitesini size önerebilirim

4. DJF@IK

DJF@IK Cezalı

581
    0
    0

resimlerin 2 şekilde görünmez birincisi linkler silinmiş olabilir ikincisi ise flash ile ilgili bir sorun olabilir.isterseniz http://get.adobe.com/tr/flashplayer/ buradan yenisini indirip tekrar kurabilirsiniz ve sonrada yeniden deneyin aynı sorunu yaşarsanız tekrar o resimlerin linkleri silinmiş olabilir

5. mavi_54

mavi_54 ÜYE

10
    0
    0

tesekkürler yanlız radyoma dinleyici nasil girecek onuda yazarsan sevinirim çok tesekkürler

6. kamcılıadam

kamcılıadam VIP Site Yetkilisi VIP

232
    10
    0

bedava sitemde site açtığınızda linkiniz olcaktır o linki arkadaslarınıza dağıtırsınız o linkten girerler

7. DJF@IK

DJF@IK Cezalı

581
    0
    0

açtığın sitenin adreslerini arkadaşlarına verirsen rahatlıkla gelebilirler

8. bide ben bilgimi söylim belki faydasi olur kurmus oldugunuz tr.ggyada baska adresi flata eklemezseniz kimse sizi bulamaz anca adresi vermis oldugunuz kisiler gelir flattan kimse gelmez onun için flat ayarlarindan eksi adresi silip yeni adresi eklerseniz böylelikle daha cabuk bulunur eski arkadaslarinizda varsa arama bölümüne yazdimi gelebilirler

9. kamcılıadam

kamcılıadam VIP Site Yetkilisi VIP

232
    10
    0

evet flatcast radyo ayarlarında title yazan yere radyonuzun linlkini yazıp sonuna html ekleyin ki flattanda görünsün

10. *candost*26

*candost*26 ÜYE

15
    0
    0

çok güzel anlatmışsın arkadaşım. ellerine emeğine sağlık..

11. DJF@IK

DJF@IK Cezalı

581
    0
    0

google tr.gg sitelerini her zaman indeksler ve google da çıakr bir süre sonra

12. chemeyra

chemeyra ÜYE

1
    0
    0

cok tskrler emeginize saglik ...

13. MeT@H

MeT@H ÜYE

124
    0
    0

emeyine sağlık ALLAH razı olsun

14. denef81

denef81 ÜYE

10
    0
    0

gercekten muhtesem anlatim ..ne zamandir ariyodum bu konuyu tesadüf gördüm..tskler.emeginize yüregiinize saglik,... ALLAH razı olsun;D

15. ege-gunesim

ege-gunesim ÜYE

16
    0
    0

Harika anlatımın ve verdiğin emek için sonsuz teşekkürler...

16. burcuu

burcuu tasarımcı Tasarımcı

4,970
    0
    0

nasil yapicam radyoya ayarlara nerden giriyoruz

ltfn yardim. ben radyomu tr.gg yaptim fakat flatda yok önceden kayitliydi blogcudayken yardim ederseniz sevinirim. keske imkan olsada resimli anlatim olsa simdiden tskür ederim

17. beytu

beytu ÜYE

3
    0
    0

arkadas benim radyonun atresini kaldirdilar heralde kimse giremiyor napmam lazim bana yardim ci ollun lut fen

18. STRaNGeR8

STRaNGeR8 Co Admin Site Yetkilisi Co Admin

33,107
    905
    39

tmm arkadaşım birazdan bakayım sorun nedir şimdi yoldayım eve varayım

19. STRaNGeR8

STRaNGeR8 Co Admin Site Yetkilisi Co Admin

33,107
    905
    39

radyonun linkini yazarmısınız bi bakayım