Bedava Sitemde Site Nasıl Açılır, Bedava Site Nasıl Kurulur, Sitelere index Nasıl eklenir Resimli An

Karayel 9 Mar 2011

1. Karayel

Karayel ÜYE

159
    0
    0

Degerli Arkadaşlar!... Sizlere Bugünde Bedava Sitemde Sizlere Site nasıl açıldıgını ve nasıl indeximizi yerleştirmesini Resimli Olarak anlatıyorum. Sırasıyla Takip Ederseniz Bir önceki 100 mb sitesinde nasıl rahatlıkla açabiliyorsaniz burdada açacaksınız. Soru ve görüşleriniz Olursa yazınızki Yardımcı olabilelim. Saygılarımla...Tamamen Kendi Anlatımımdır.goz:

Örnek Sitemizi Görmek için Tıklayın : http://goktepelilercom.tr.gg/

Öncelikle bu Linke Üye Olmak için Tıklayalım : http://www.bedava-sitem.com/

1 - Üye olmak için " Kayda git! " Tıklıyoruz..

2 - Resimdeki gibi Boşlukları Dolduralım.

3 - Gördügünüz gibi 3 işlemde sitemizi Aldık...

4 - Şimdi Almış Oldugumuz Site Adresiyle şifremizi Yazarak Giriş Butonuna Tıklayarak Sitemize Girelim...

5 - Sitemizi Oluşturabilmek için Tasarım ayarlarına Tıklıyoruz...

6 - Açılan Sayfada Temel tasarımda CSS-Design - Genel - pek sevilmeyeni Seçiyoruz ve Kaydet Butonuna Tıklıyoruz...

7 - Tasarımı Kaydettikten sonra Menüyü gizlemek için Navigasyonun baslığı: karşısındaki kutuya menü gizleme kodunu Yapıştırıp Kaydet Butonununa Tıklıyoruz...
    MENÜ GİZLEME KODU
    <style type="text/css">
    <!--
    td.nav {visibility:hidden;}
    --> </style>
    Kopyalayın Bu Kodu Kutuya Yapıştırın...

8 - Site Başlıgının Görünmemesi için Ayarlar Bölümünden Genel Ayarlara geliyoruz ve Resimde gördügünüz Sitenin başlıgı: Kutusundaki goktepelilercom yazisini silip Bir(1) Boşluk bırakıp Kaydet Diyoruz

10 - Ayarlarımızı Kaydettik ve şimdide indeximizi yerleştirmeye geliyoruz. Bunun içinde Sayfalarımı değiştire Tıklıyoruz...

11 - Sayfa editöründeki Ana Sayfa olana Tıklıyoruz

12 - Açılan Pencerede Kaynak yazana Tıklıyoruz ve HTML kodu çıkıyor. Buradaki yazıların hepsini seçip Siliyoruz. Ve beyendigimiz index Htmlsini kopyalayıp Bu Silmiş oldugumuz yere yapıştırıp Kaydet Diyoruz. Sitemizi açmış olduk goz: ve ön izleme yapalım..

13 - Sitemiz Gayet Güzel Olmuş, Fakat Resimdede Gördügünüz gibi Site üzerinde Reklam var. Bu Reklamı Kaldırmanız mümkün ama ücretlidir, Siz ücretsiz kaldırma kodu eklerseniz Sitenizi Kaldırıyolar. Bizde Para verip Kaldırmak istemiyoruz ama Ortalayalımki Siteye Yakışsın Reklamda degilmigoz: Reklamı Ortalamak içinde Alttaki kodu Kopyalayın ve Tasarım ayarlarının yanindaki Gelişmiş ayarlara tıklayın, Orada CSS Kodu Bölümüne yapıştırıp kaydetin..Reklamımızıda Ortaladık. Hayırlı Olsun şimdiden Açacak Arkadaşlara...goz:
    REKLAM ORTALAMA KODU
    table {margin-left: auto;margin-right: auto}

Resimlere URL almasında Yardımları Olan Karakedi75 Arkadaşıma Teşekkürler ediyorum. goz:

Moderatör tarafından düzenlendi: 9 Mar 2011
  2. karakedi75

karakedi75 ÜYE

64
    0
    0

cok iyi anlatmisin usta , ellerine saglik , arkadaslar artik diledigi gibi bir websitesi acabilirler, ve senin anlatimin cok kisiye yarayacak... tskler yorduk seni kedi

3. [_ismet_]

[_ismet_] ÜYE

648
    0
    0

paylasim icin tesekkürler emeginize saglik güzel aciklamisiniz.

4. abim ellerine sağlık çok açıklayıcı bir anlatım olmuş güzel gönlünüze sağlıkk
    ;D;D;D;D

5. zahide

zahide Administrator Site Yetkilisi Administrator

193,572
    1,916
    38

bu anlatımla herkes rahatca site kurabilir ellerine sağlık çok güzel anlatmısın sağol,

6. Karayel

Karayel ÜYE

159
    0
    0

Degerli yorumlarınıza çok Tşk.ediyorum, sağolun Arkadaslar...

7. STRaNGeR8

STRaNGeR8 Co Admin Site Yetkilisi Co Admin

33,107
    905
    39

güzel anlatım ve paylaşımın için tşklerr

8. Karayel

Karayel ÜYE

159
    0
    0

Ben tşk.ederim, sağolasın...

9. cok guzel paylasim aciklamalarin icin tskler karayel

10. Karayel

Karayel ÜYE

159
    0
    0

Ben Tşk.ederim By_Karagözlüm, sağolasın...goz:

11. gaye

gaye ÜYE

17
    0
    0

cok cok cok tesekkür ederim karayelll harıkasın ;-)

12. Karayel

Karayel ÜYE

159
    0
    0

Çok Tşk.ederim Gaye, Sağolasın...goz:

13. bilge

bilge ÜYE

24
    0
    0

ellerine sağlık çok açıklayıcı bir anlatım olmuş ;D;D;D;D

14. hasanyöndem

hasanyöndem ÜYE

29
    0
    0

İhtiyacı olana güzel bir anlatım olmuş.Ellerine sağlık.

15. karagulll

karagulll ÜYE

16
    0
    0

paylaşımlarınız için çok teşekkürler tam acıklamalı olmuş emeginize saqlık indexs deqiştiremiyordum yardımcı oldu anlatımlarınız karayel

16. sevilay63

sevilay63 ÜYE

5,658
    0
    0

once cok tsk ederim
    bilgisayrdan anlamam sizlerin yardimiyla yapdiklarimla mutlu oldugum yardimlariniza tsk ederimm

17. sevilay63

sevilay63 ÜYE

5,658
    0
    0

ellerinize saglik harika anlatimm
    anlamamk mumkun degil
    tskler

18. asus01

asus01 ÜYE

3
    0
    0

harika bir açiklama ve harika bir paylaşım emeklerine saglik iyi çalişmalar
    i

19. vildan_35

vildan_35 ÜYE

7
    0
    0

merhaba güzel anlatımınız için teşekürler ben dediğiniz gibi yaptım site açılıyo ama resimler çıkmıyo sadece resimlerin oldugu bölümde kare şekiller oluyo lütfen yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekürler

20. zahide

zahide Administrator Site Yetkilisi Administrator

193,572
    1,916
    38

biraz daha detaylı antırmısınız, site açılıyor derken bizim sitedenmi bahsediyorsunuz, yani fcp yapıyorsunuz ama bizim siteyemi ekleyemiyorsunuz, biraz daha detay verin yardım edelim.

Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş