Ağıt-1, Ağıt Videosu, Ölenlerin Arkasindan Yapılan Ağıtlar in videosu, AYşe ÖZKAN 'ın Ağıt Videosu,

zahide 13 Oca 2009

1. zahide

zahide Administrator Site Yetkilisi Administrator

193,526
    1,390
    38

Ağıt-1, Ağıt Videosu, Ölenlerin Arkasindan Yapılan Ağıtlar in videosu, AYşe ÖZKAN 'ın Ağıt Videosu, Göktepe Köyü Ağıtları, Göktepe Köyü Ağıt Videoları, (Köyde Vefaat edenlerin Arkasında Yapılan Agıt)

[ame]

www.youtube.com/watch?v=aT6VeWTVW2k

Son düzenleme: 20 Şub 2018
  2. zahide

193,526
    1,390
    38

Ynt: Ağıt-1 (Köyde Vefaat edenlerin Arkasında Yapılan Agıt)

buda devamı

3. zahide

193,526
    1,390
    38

sadece bakılıyor , yorumda isteriz.

4. caner

caner ÜYE

39
    0
    0

HALA SOLUYECEK BISE YOK AYSE HALAM HEPSINI ANLATMIS ZATEN COK GUZEL COK

5. Ynt: Ağıt-1 (Köyde Vefaat edenlerin Arkasında Yapılan Agıt)

ANA RAHMINDEN GELDIK PAZARA BIR TOP KEFEN ALIP DONECEGIZ MEZARA /ISTE SAIR INSAN I BOYLE OZETLEMIS YASAM I ANLATMIS YASAMDAN KOPUSU VE DUNYADAN AYRILISI AMAN YARABBIM NE ACILAR BIZ INSALARI BEKLIYOR BUNUN BILINCINDEYIZ ASLINDA AMA INSAN BU ISTE ,HIC OLMEYECEKMIS GIBI DUNYAYA DALARIZ ,IZIN AYI YANI TATIL SEZONU NE GUZEL BIR ZAMANDIR BIZ GURBETCILER ICIN DEMI NASIL HAZIRLANIRIZ BU DONEMEKI COKDA NES ELI VE GUZELDIR , AMMA VE LAKIN EBEDI YOLCULUKTAYIZ MESAFEMIZ AN BE AN KISALMAKTA HAZIRLIK NOKTASINDA NE YAPIYORUZ BEN BUNU DUSUNDUM VE DUSUNMENIZI ISTEDIM HADDIME OLMAMAKSIZIN ,BURDA BAZEN YAZARKEN UMARIM BENI DOGRU ANLAR AKRABALAR VE DOSTLAR KIMSEYE DERS VERMEK GIBI NE BI BIRIKIMIM VAR NEDE HADDIMEDIR BUNU BILESINIZ LUTFEN,BU HALETI RUHIYEM AYSE ABLACIGIMIN AGIT INI DINLEDIM VE DUYGULANDIM VE UZULDUM VE CANER IMC :-[ ;DIMI DE OKUYUNCA IYICE BI YAZASIM GELDI , VE KISA BI SURE ONCE COK IYI TANIDIGIM VE ESKI BAKANLARDAN RP/ DYP HUKEMETINDE BAKANLIK YAPMIS OLAN NECATI CELIK IN GENC YASTA VEFATINIDA HABER ALINCA (54 yasinda) COK UZULDUM MERHUM NECATI BEY I COK YAKINEN TANIYORDUM IMANLI VE DURUST BI KIMSE OLDUGUNU BILIYORDUM VE ISTE HAYAT BU KIM NERDE NE ZAMAN ALLAH A KALMIS ;BU VESILE ILE NECATI CELIK E VE BUTUN BU SITEDE VEFAT ETMIS YAKINLARIMIZA YUCE ALLAH TAN RAHMET DILIYORUM ,VE MEVLA SABIR VERSIN BUTUN YAKINLARINA VE HEPIMIZE.......AYSEDUDU ABLACIM SITE YANI SIZ EMEKTAR HANIM EFENDI COK SEYDE HAYR LARA VESILE OLUYORSUNUZ DUSUNMEYE VE KONUSMAYA ARTI YAZMAYA VESILEMIZSIN BU SEBEPTEN DOLAYI SIZI BIN KEZ KUTLAR VE SAYGI VE HURMETLERIMI KABULUNU RICA EDERIM,ALLAH SIZI IKI CIHANDA DA MUTLU KILSIN VE ACILAR GOSTERMESIN SIZE VE SEVDIKLERINIZE......3 CU KUSAKTAN KUZENINIZ ,KALDIRIMLI OMER YILDIZ.(3cu kusak tabirim dogrumu sizce abla)baba anneniz ve anne annem kiz kardesler ve babaniz merhum ve anacigim teyze cocuklari ve biz ucuncu kusak yada nesil hesap i ,onaylarmisniz.? ya baksaniza ne kadarda yakiniz aslinda akraba bagi olarakta , ve bi baska hatirlatma benim esimlede ayni derece akrabayim baba annelerimiz kiz kardes ve babalar teyze oglu ve biz ucuncu nesil .tabi o akrabalik baba anneden geliyor celtik boylarindannnnnn yaaaaa anladiniz beni demiii :mad: ;D ;D 8)

6. zahide

193,526
    1,390
    38

omer ağzina saglık ne güzel yazıyorsun valla senin su anlatımına bayılıyorum..çok güzel anlatmıssın her bir seyi ..tüm dediklerine katılıyorum, olümler büyük acılar veriyor kimi bunu sadece içinde yasıyor kimide agıta döküyor, tabi içindeki duyguları agıt dökmek özel bir yetenek isi, ressamın resim yapması sairin siir yazması gibi, bende büyük acılar yasadım ama bunları ayse ablam gibi sözlere dökemem öle bir yeteneğim yok...Bizde bir ayse ablamda var bu yetenek oda annem tarafından geldiğini tahmin ediyorum, biliyorsun annem emirdağlı ve o yörenin insaninda bu yetenek var..

Akrabalık hususuna gelince evet dediklerin doğru, belki köydeki çok mesguliyetten belki düsünemediklerinden ben senin annennele babaların teyze coc ukları olduklarini bilmiyordum bunu bu siteyi kurdukdan sonra yaptığım arastırmalarda oğrendim, tabi daha başka bir sürü seyde öğredim mesala hasan köselerlede aynı akrabalık bağı var onunda babası babamın teyze oğlu , bu siteyi kurus amaçlarımdan biriside buydu yani geçmisi hatirlamak bir nebzede olsa basardığımı düsünüyorum..tabi ana amaç köylülerimin bir araya toplanması bunuda yavas yavas basardığımızı düsünüyorum..yorum için teşekkürler.

7. Ynt: Ağıt-1 (Köyde Vefaat edenlerin Arkasında Yapılan Agıt)

EVET KESIN BASARDINIZ BUNU ABLA DAHA NE OLSUN SIZ ACTINIZ BU YOLU YURUMEK VE KATKI YAPMAK INSANIMIZA DUSUYOR /INSAN OLAN HERKESE IYILIKLERE MOTOR KOTULUKLERE FREN OLMAK DUSER AMA INSANLIK BUNU GEREKTIRIR /ALLAHIM BIZI INSAN INSAN OLARDAN EYLE /YOKSA CANLI VARLIKLAR COKK DUNYAMIZDA ............KASTIM KENDIMEDIR OZEL BI KASTIM YINE KENDIMEDIR ....

8. Ynt: Ağıt-1 (Köyde Vefaat edenlerin Arkasında Yapılan Agıt)

GITME EY YOLCU ,BERABER OTURUP AGLASALIM:ELEMIM BIR YUREGIN KARI DEGIL,PAYLASALIM;

9. cimbomlu emre

cimbomlu emre ÜYE

45
    0
    0

ömer abi negüzel yorumun icin tsk ansey gengemin agzinasağlik seninde eline saglik hala

10. ufuk

ufuk ÜYE

416
    0
    0

kimin teyzesi yaa gercekten cok uzuldumm bakar ken teyzemmin agitinaa teyzemi cok seviyorummmm kendini cok uzuyorr yaaa :((((((( cok ozledim onuu

11. zahide

193,526
    1,390
    38

köyden ağıtlar video yenilendi

12. cok tuaff oldumm ne yazacami bilmiyorumm:-X:-X

Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş