Ağaçlar Dikildi.

zahide 5 Nis 2009

1. zahide

zahide Administrator Site Yetkilisi Administrator

193,592
    1,393
    38

2. Ynt: Ağaçlar Dikildi.

AZIZ MILLET VE SITE SAKINLERI SELAM ILE ;ISLAM TARIHINDE SOYLE BIR RIVAYET NAKL EDILIR HZ OMER HALIFEDIR VE KENDISI SUNU DEMISTIR DICLENIN KENARINDA BIR KURT BIR KUZUYU KAPSA ZIYAN ETSE KENDIMI ONDAN SORUMLU TUTARIM (bu rivayet kati olarakta bilinmektetdir ki suphesizdir katt i dir) VE SOZU SURAYA GETIRMEK ISTIYORUM BU KADAR EMEK VERILDI AGACLANDIRMAYA VE DIKILDI SU AN DAN ITIBAREN EGER BIR AGAC KASITLI ZIYAN EDILIRSE TELEF OLURSA BUTUN GOKTEPEDE YASAYAN KOYLULER ALLAH BILIR AMA KESIN KIYAMET GUNUN DE BU KONUDA HESABA CEKILIR ,VELHASILI KELAM KOY HALKI EMINIMKI KORUYACAKTIR VE KENDI EVLATLARI GIBI BAKACAKTIRLAR DIKILMIS AGACLARA /// HEYYY SEVGILI GOKTEPELILER ISTE IMKAN SIZE ASALETINIZI CEVRE KOYLERE GOSTERMENIZIN TAM ZAMANI EN YESIL EN GUZEL KOY OLMAK ICIN BUTUN FIRSATLAR ELINIZDE .... SELAMLARIMLA BUTUN OKUYANLARA .......

3. naciye

naciye ÜYE

191
    0
    0

Ynt: Ağaçlar Dikildi.

evet agaclari diktik.. umarım hala emegine karsilik olarak köylülerimizde zarar vermezler agaclara.. insallah agaclar bi yetişsin bambaşka goktepe olacak... emegine saglikk...

4. zahide

193,592
    1,393
    38

Yorumlar için tesekkürler, evet naciye ne kadar büyük caba ve özveriyle dikildiğinin bir kısmına sende sahit oldun..26 gün mücadele ettim, ne kadar zor olduğunu detaylarini anlatmak istemiyorum ama cok cok zor oldu ama basardık 3500 agacı diktik ve telle cevirdik buna zarar veren insan olamaz, koyumuzun kaderi değisecek, insallah zaman bizi hakli cıkaracak, ben kimsenin zarar vereceğine inanmiyorum.bekleyip g örecez.

5. naciye

naciye ÜYE

191
    0
    0

aman allakim :) yol keneri ne güzel gecmişti o gün 1 nisan günüydüü ... hala seni korkuttuk falan yaa.. motordan düşme :p bak fotolarda güzel olmus.. agaclari sularken ekerken hah :) ha sahi hala senin o şalvar macerasini hec unutmam artik :) :D senin dedigin gibi ocakbaşindanyırak... :)

6. zahide

193,592
    1,393
    38

nac iye beni guldurdun kısss, o kadar zor sartlarda bile kendimize gülecek bir seyler bulduk, valla o gün benim icinde unutulmaz bir gündü, her seye ragmen güzel günlerimizi oldu salvar hadisesi haric))))

7. naciye

naciye ÜYE

191
    0
    0

aman yıkıldımm valla=)))))))))))))))) olsun hala olsun bide salvar hediyen oldu aman gözün gibi bak salvarina lazim olur kiss..işşş güüccc)))))) giyersin yine..... :) :)

8. koselerhasan

koselerhasan ÜYE

46
    0
    0

valla tek kelime super olmus emeyinize saglik herkeze hayirli olsun en basta halaya cok sag ol hala

9. erhan

erhan ÜYE

66
    0
    0

herşey çok güzel olmuş bizde şans olmadığından ne bi ağaç dikebildik ne de bi emeğimiz oldu :( ama allahımm inşallah sizin emeklerinizi karşılıksız bırakmasın emeğinize elinize sağlık

10. ufuk

ufuk ÜYE

416
    0
    0

cok guzel ellerine saglik

Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş