acil yardım, flatcast Radyolarda dj sohbeti nası ve nerden kaydeder, Radyolara dj sohbeti nasıl kayı

goktepe_liler 26 Haz 2013

1. selamlar... radyoda dj sohbeti nasıl ve nerden kaydeder..ACİL TEŞEKKÜRLER..

2. KARCICEGI

KARCICEGI süper moderatör Site Yetkilisi Süper Moderatör

2,479
    9
    0

a.slm chat alanına saga tıklayın ve chat seceneklerinden Enable HTML chat logu seçin

3. tskler cnmm guzel aciklamaa

4. zahide

zahide Administrator Site Yetkilisi Administrator

211,783
    1,930
    38

mesut yazdı gitti herhal))) sağol sibel canım,

5. [​IMG]

6. hayır zahide hanım bir hayli bekledim ama cevap alamadım görülmedi sanırım ya da o saatte kimseler yoktu ve o anlık lazım olan bişey olduğu için şimdi görmemin bir anlamı kalmadı yani .. yinede lazım olur ilerde belki arkadaşlara teşekkür ederim yine de iyi çalışmalar...

7. KARCICEGI

KARCICEGI süper moderatör Site Yetkilisi Süper Moderatör

2,479
    9
    0

Rica ederim

8. zahide

zahide Administrator Site Yetkilisi Administrator

211,783
    1,930
    38

mesut mesajın dakikasına bakarsan sen yazdıktan 8 dakika sonra arkadas cevap yazmış, daha çabuk cevap veren başka bir site bul gel, sen istek yapıyorsun 8 dakika sonra sana cevap yazılıyor hala trip atıyorsun, yani çok sasırdım, teşekkür beklerken birde neyse hadi sinerlenmeyecem.

9. zahide hanım inanın bende şaşırmadım bu cevabınıza ancak trip falan attığım yok o ifadenizi de geri çekerseniz sevinirim ok...

10. vee sizde benim cevap yazıma iyi bakın lütfen bakalım beklediğiniz teşekkür edilmiş mi edilmemişmi...

Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş