************23 nisan kutlama mesajları**********

STRaNGeR8 23 Nis 2013

 1. STRaNGeR8

  STRaNGeR8 Co Admin Site Yetkilisi Co Admin

  36,452
  945
  39


  Türkiye Büyük Millet Meclisimizin kurulduğu 23 Nisan 1920 tarihi, kader birliği yapmış, istiklal ve istikbal mücadelesini elbirliğiyle, gönül birliğiyle yapmaya azmetmiş aziz milletimiz için bir dönüm noktası olmuştur.
  Türkiye Büyük Millet Meclisi; maziden istikbale uzanan binlerce yıllık kadim çizgisi ile insanlığın hayatında ve hafızasında etkin olan milletimizin temsil edildiği en büyük mercidir. Türkiye’miz, milli iradenin yönetime tam anlamıyla yansıdığı dönemlerde büyük atılımlar gerçekleştirmiş, kalkınma ve refah yolunda büyük mesafeler kat etmiştir.
  İşte bugün, milli iradenin hâkimiyetiyle birlikte, Türkiye’miz tarihi başarılar elde etmeye başlamış; bölgesine model teşkil eden, bölge ülkeleri tarafından örnek alınan bir ülke konumuna yükselmiştir.
  Bu özel gün, aynı zamanda, bizzat Mustafa Kemal Atatürk tarafından çocuklarımıza armağan edilmiş en güzel bayramdır. Zira biliyoruz ki; şehit kanlarıyla sulanmış cennet vatanımızın yarınki sahipleri, çocuklarımızdır. Bu vesileyle 23 Nisan Milli Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı kutluyor, dünyanın bütün çocuklarına barış ve mutluluk getirmesini temennisiyle
   


 2. [​IMG]
   
 3. zahide

  zahide Administrator Site Yetkilisi Administrator

  215,054
  1,963
  38


  bende herkesin 23 nisan bayarmını kutlarım, sağol murat,
   


 4. ellerine saglik murat guzel paylasimm...
   
Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş