1987 Yılında Göktepe Köyünde Şahin DEMİRBAŞ ın DÜğünü-5 , Gelin almaya gitme, Göktepe köyü gelenekle

zahide 17 Şub 2009

1. zahide

zahide Administrator Site Yetkilisi Administrator

213,615
    1,937
    38

Genelde Köyümüzde Düğünler Persembe günü baslar Pazar günü biter..C.tesinie Pazar baglayan gecen düğünün en çoskulu olduğu gecedir..simdi o geceyi koyuyorum..iyi seyirler.

[ame]http://www.youtube.com/watch?v=GGUCuwVV4H8&feature=plcp[/ame]

2. Ynt: 1987 Yılında Göktepe Köyünde Şahin DEMİRBAŞ ın DÜğünü-5 (Dügünün Son Gecesi)

SEVGILI DAYICIGIM ALLAH RAHMETI ILE MUAMELE ETSIN SANA VE BUTUN AHIRETE GITMISLERIMIZE ,VE BEN SUNU COK NETT BELLEGIMDE BULDUM BENDEKI HAFIZAMDAKI SIMASI DAYIMIN AYNEN DURUYOR KI DUNYA GOZU ILE SON KEZ TEMMUZ 1993 YILI IDI VEDA YILI OLMUS AMA NE O NEDE BIZ BILEMEMISIZ TABIKI ,ILAHI ADALET TECELLI ETTI....INSAN BU SU MISALI AKAR YA DEMIS SAIR ISTE AKIP GIDENLERIMIZDE DAYIMIZ /SEVGILI DAYICIGIM SENI RAHMET VE SEVGIYLE ANIYORUM VE SENIN DUNYADAKI ESERLERINE EVLATLARINA VE SEVGILI ESINE ESENLIKLER DILIYORUM,::::: HAYDI KISA BI RUYA VARSAYIM DAYICIM YASIYOR VE BIZ YIYENLERI VE ONUN COCUKLARI ILE SEVGILI KUCUK KARDESIMIZ CANAN LA FERDIYLE TUGAYLA KONUSYORUZ GORUSUYORUZ VE DAYICIM EMINIM COK MUTLU KOCCC YIYENLERIM DIYORRR TANIYANLAR ONUN KONUSMALARINI BILIR ...RAHMATLE ANIYORUM DAYICIMI/////////// BIZI COK BILMEYENLERE KISA ACIKLAMA BEN OMER YILDIZ HACI BEKIR CAN BENIM ANNEMLE BABADAN KARDESLER VE ANNEM TELLI CAN (goktepeli dayilar teyzeler deyimi ile telisman ) BILMEYENLER OLABILIR TANITMA GEREGI DUYDUM ..

3. mahmut

mahmut ÜYE

35
    0
    0

Ynt: 1987 Yılında Göktepe Köyünde Şahin DEMİRBAŞ ın DÜğünü-5 (Dügünün Son Gecesi)

ewtelline saglik teyze yine cok guzelbi video oldu sitemiz icin gercek ne kadar tskr edsem az dir iysallah site icin daha boyle videlor buluruz gercekten eskileri gordumu insan duygulaniyo

4. cimbomlu emre

cimbomlu emre ÜYE

45
    0
    0

Ynt: 1987 Yılında Göktepe Köyünde Şahin DEMİRBAŞ ın DÜğünü-5 (Dügünün Son Gecesi)

güzel ababizieskiye götürdün ebil abimi gördüm aba aramizdan kac kisi göcmüs öbur dunyaya demiabaeline saglik
    ben sevket

5. ufuk

ufuk ÜYE

416
    0
    0

tskurler teyze cok guzel sesi varmis allah rahmet eylesin

6. zahide

213,615
    1,937
    38

yeniden bakılsın

7. zahide

213,615
    1,937
    38